Zestaw do ogrzewania ula SOTA 10 Basis Plus

Dodane: Sobota, 17 Październik, 2020  21:14
  • Kategoria: Pozostała elektronika
  • Stan:Nowe
  • Cena: 480 zł

Opis oferty:

System ogrzewania ula SOTA 10 Basis Plus zawiera kompletny zestaw wyposażenia zapewniający pszczołom komfortowe warunki i przyspieszony rozwój rodziny. Zestaw urządzeń przeznaczony jest do ogrzewania od 1 do 10 uli. SOTA 10 Basis Plus ma ulepszone właściwości grzewcze uli. Podgrzewacze SOTA 10 Basis Plus łagodniej podgrzewają pszczoły. Schemat połączeń grzejników w gwiazdę całkowicie eliminuje zależność grzejników od siebie.
System ogrzewania ula SOTA 10 Basis Plus jest całkowicie bezpieczny w użyciu zarówno dla pszczół, jak i pszczelarzy. Grzejniki systemowe są przyjazne dla środowiska i po podgrzaniu nie wydzielają szkodliwych substancji, tworzą efekt miękkiego nagrzewania ula bez wysychania tlenu. Pracą tego systemu niezawodnie steruje programowalny termoregulator. System ogrzewania ula SOTA 10 Basis Plus działa z sieci 220V, sam system ma bezpieczne napięcie 12V. Niezależnie od wahań napięcia w sieci, transformator obniżający system SOTA wytwarza napięcie 12V, co z kolei zapewnia stabilną pracę całego układu. W przypadku zaniku zasilania (wyłączenia) system włącza się automatycznie i kontynuuje pracę na wcześniej określonych ustawieniach. System ogrzewania ula SOTA 10 Basis Plus można stosować o każdej porze roku, np. Wiosną uaktywnia pracę matki, co przyczynia się do szybkiego wzrostu lęgu w rodzinach. Dzięki wiosennemu ogrzewaniu pszczelarze otrzymują dobrą zbiórkę miodu majowego, ponieważ produktywność rodzin pszczelich gwałtownie wzrasta. Doświadczenia pszczelarzy pokazują, że gdy rodziny są ogrzewane, ich wzrost wiosną przyspiesza 1,5-2 razy w porównaniu do rodzin w ulach bez ogrzewania. Ogrzewanie elektryczne można również stosować latem do tworzenia warstw z nielatającymi pszczołami lub w rdzeniach. Jesienią i zimą, wraz z nadejściem chłodów, ogrzewanie elektryczne pomaga zachować zdrowie rodzin.
System ogrzewania ula SOTA 10 Basis Plus jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu. Aby uruchomić system grzewczy, konieczne jest zamocowanie regulatora termoregulacji na zewnętrznej ścianie jednego z uli, w którym zostanie umieszczony jeden z dziesięciu elementów grzejnych, czujnik temperatury umieszczony jest wewnątrz tego samego ula. Ponadto, poprzez złącze, systemowa pętla kablowa jest połączona z termoregulatorem, grzejniki są połączone z przewodami pętli za pomocą łączników i umieszczane w ulach. Przewód zasilający pętli jest podłączony do transformatora obniżającego napięcie. Transformator obniżający jest umieszczony w pustym ulu, w pojemniku lub pomieszczeniu odpornym na wilgoć. Następnie podłącz system grzewczy do źródła zasilania 220V. Bardziej szczegółowe instrukcje są dołączone do zestawu.
Regulator termoregulacji stale wyświetla na wyświetlaczu aktualną temperaturę w ulu z częstotliwością odświeżania 0,5 sekundy. System ogrzewania ula SOTA 10 Basis Plus jest łatwy w obsłudze i pozwala pszczelarzowi na szybkie ogrzanie ula w pasiece. Cały system wykonany jest na szybkozłączkach. Wymiary grzałek pozwalają na umieszczenie grzałek w ulu nawet przez wejście.
Specyfikacje:
napięcie zasilania układu 220V
napięcie w układzie grzewczym 12V
moc grzałki 12W
wymiary grzejników DxSxW 140x105x5mm
dokładność pomiaru temperatury 0,1oC
czujnik temperatury regulator temperatury odporny na wilgoć
zabezpieczenie przed zwarciem
ochrona przed przeciążeniem i przepięciem
rodzaj połączenia przewodowego odłączany
średnica obszaru pokrycia ogrzewanych uli do 10m
Ekwipunek:
regulator termoregulacji z czujnikiem .................. 1szt
transformator obniżający napięcie 12V .................1 szt
element grzejny 12W ..............................................10szt
systemowa pętla kablowa L5m ...............................1 szt
kabel sieciowy transformatora ................................1 szt
instrukcja ................................................................... 1 szt

Dostawa z Ukrainy.
Cena pakietu zawiera dostawę do Polski oraz obsługę celną.
Cena nie zawiera podatku VAT = 74PLN
Prosimy o kontakt mailowy: sotasystemsua#gmail.com
lub telefonicznie +380916171243 (operator Lycamobile)
sotasystems.com.ua
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Maksim
Na Lento.pl od 25 wrz 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia