Zbiórka środków finansowych na turnus rehabilitacyjny

Dodane: Piątek, 20 Wrzesień, 2019  20:06
  • Kategoria: Przyjmę za darmo

Opis oferty:

SZANOWNI PAŃSTWO
Zwracam się do Państwa z bardzo gorącą, serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych, wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca. Proszę o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie oraz rehabilitację.

Nazywam się Grzegorz Nawrocki. Mam 36 lat. Byłem kierowcą samochodu ciężarowego do czasu, gdy 21 stycznia 2015 roku miałem tragiczny w skutkach wypadek. Podczas upadku z niewielkiej wysokości złamałem sobie kręgosłup na wysokości C7-Th1. Kochałem swoją pracę, lecz los chciał żeby było inaczej. Jestem sparaliżowany czterokończynowo (tetraplegia) i poruszam się na wózku inwalidzkim. Odnalazłem się w nowej sytuacji co jednak nie było proste. Bardzo chciałbym powrócić do mojej dawnej sprawności, na co mam realne szanse. Wierzę, że w najbliższej przyszłości uda mi się zrealizować swój cel. Jestem jeszcze młodym mężczyzną przed którym całe życie. Jakie ono będzie, zależy również od was szanowni państwo.

Żyję z renty. Nie jestem w stanie uzbierać pieniędzy na tak kosztowną rehabilitację, dlatego życie zmusiło mnie, abym poprosił Państwa o pomoc. Z mojej strony robię wszystko co mogę, aby wrócić do zdrowia i jakiejkolwiek samodzielności. Jednak ćwiczenia domowe, które intensywnie wykonuję, niewiele pomagają. Na rehabilitację stacjonarną, refundowaną przez NFZ czeka się bardzo długo. Jeśli już się dostanę, trwa zazwyczaj 2-3tygodnie. To kropla w morzu moich potrzeb związanych z rehabilitacją.

PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU
Numer KRS 0000 - pokaż numer telefonu - . W rubryce informacje uzupełniające "cel szegółowy 1%" należy wpisać NAWROCKI 4925 (ten dopisek jest bardzo ważny).

POMOC W POSTACI DAROWIZNY
Darowiznę może wpłacić każda osoba, w dowolnym momencie, także z zagranicy. Przekazaną Fundacji darowiznę można odliczyć od podatku. Należy po prostu dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie.

Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Domaniewska 50A 02-672 Warszawa

Numer rachunku - 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Tytuł wpłaty - NAWROCKI 4925
(tytuł wpłaty jest bardzo ważny)

Wszystkie środki finansowe zbierane są wyłącznie poprzez fundację Avalon oraz portal Pomagam.pl dlatego macie państwo pewność, że przekazane pieniądze trafią na moją rehabilitację.

Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość, jestem i zawsze będę niezmiernie ogromnie bardzo wdzięczny dla Państwa. Z góry i z całego serca ślicznie i serdecznie dziękuję, za każdy odruch wrażliwości i życzliwości. Moją ogromną wdzięczność wyrażam w modlitwie, prosząc, Miłosiernego Pana, by darzył Was Swoją miłością i hojnie wynagrodził łaskami Wasz dar serca dla mojej skromnej osoby. Serdecznie i pokornie z głębi serca jeszcze raz proszę, podarujcie swój 1% lub wspomóżcie drobną kwotą. Każda złotówka w moim przypadku jest na wagę złota.

Macie do mnie jakieś pytania? Proszę skorzystać z formularza kontaktowego

UDOSTĘPNIJ MOJĄ PROŚBĘ DALEJ

Strona na facebooku:
OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA REHABILITACJĘ. Kliknij w link i jeśli chcesz, polub tą stronę.
https://www.facebook.com/Og%C3%B3lnopolska-zbi%C3%B3rka-pieni%C4%99dzy-na-rehabilitacj%C4%99-742 - pokaż numer telefonu - 932083/

Z wyrazami szacunku Grzegorz Nawrocki
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Grzegorz Nawrocki
Na Lento.pl od 19 wrz 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń