Za rok o tej samej porze...

Warszawa / Białołęka
Odświeżone: Poniedziałek, 04 Maj, 2026  06:20

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Pan szuka pani
  • Wiek:50 lat
  • Wzrost:180 - 189 cm
  • Budowa ciała:Normalna
  • Kolor oczu:Zielone
  • Kolor włosów:Szatyn
  • Stan cywilny:W związku
  • Zainteresowania:
    gospelrockdiscolata 70-telata 80-telata 90-temuzyka elektronicznamuzyka symfonicznagothicpoezja śpiewanapiosenka aktorskaballadyfolkmuzyka filmowareggaedancechilloutfunkklasyczny rockmuzyka instrumentalnamuzyka tradycyjnamuzyka klasycznafilmy przyrodniczefilmy kryminalnedreszczowceczarne komediefilmy edukacyjnefilmy familijnefilmy sensacyjnefilmy dokumentalnedramatyfilmy fantasyfilmy przygodowefilmy historycznefilmy akcjikomediewesternyfilmy wojenneobserwowanie przyrodyastronomiarelakszwiedzaniewolontariatz przyjaciółmizacisze domowestrzelectwokoszykówkajazda konnasporty walki

Opis oferty

Odrobina delikatności, dotyku, czasem bezpiecznego chwilowego szaleństwa dla mężatki, dziewczyny w związku, która tak jak ja nie chce niczego zmieniać i rodzina jest dla niej najważniejsza. Potrzebujemy jednak tej odrobiny zapomnienia od codzienności i kłopotów, a tego nie mamy. Gwarantuję partnerstwo, dyskrecję, zaufanie, bezpieczeństwo i tego samego oczekuję od Ciebie. Nie na raz, lecz co jakiś czas. Tak jak nam pozwolą nasze zajęcia. A potem wracamy do swoich rodzin, codzienności. Aż zobaczymy się kolejny raz. Okolice Zielonej Białołęki (Warszawa), Legionowa, Nieporętu najmilej widziane organizacyjnie...

Pokaż się taką jaka jesteś... Jeżeli jesteś otwarta, ciepła i masz w sobie to coś... Jeżeli uważasz, że dalej ma swój klimat posiedzenie w knajpce-porozmawianie, po prostu porozmawianie i delektowanie się magią chwili, pójście na spacer, pogapienie się na rzekę, a dopiero potem TO... Jeżeli czasem można zrobić coś szalonego, a innym razem spokojnie się poprzymilać. Nie ukrywam, że to kontakt o charakterze towarzyskim i taki ma cel, ale może popatrzeć na to jakoś tak ładniej? Właśnie cały urok i przyjemność w tym, żeby rozebrać… Ale najpierw wzrokiem, a dopiero potem rękami. Ja już chyba nie z tej bajki jestem...
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Powiadom o podobnych ogłoszeniach

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków