Wycieczka do Kaliningradu z elektoniczną wizą :)

Dodane: Środa, 09 Październik, 2019  13:29
  • Kategoria: Wakacje i turystyka / Wycieczki turystyczne
  • Cena: 350 zł

Opis oferty:

Wycieczki d o Kaliningradu
Trips to Kaliningrad
Ausflüge nach Kaliningrad
Wizy do Kaliningradu
Transport do Kaliningradu
Ubezpieczenia do Kaliningradu
Kaliningrad
Rosja

Naszym największym sukcesem jest kilkutysięczne grono zadowolonych klientów, którzy od wielu lat korzystają z naszych usług.

Biuro Podróży VARIUSTUR to firma prywatna, prowadzona przez jednego właściciela i stanowiąca część Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego VARIUS Bogdan Uhryn. Przedsiębiorstwo to powstało w 1990 roku, posiada duży kapitał zakładowy, co jest gwarancją jego stabilności i płynności finansowej.

Od wielu lat świadczymy usługi jako touroperator. Posiadamy Zezwolenie Organizatora Turystyki i Pośrednika Turystycznego. Organizowane przez nas wycieczki objazdowe po Polsce i Europie są ubezpieczone w SIGNAL IDUNA.

Firma VARIUSTUR zawdzięcza swój sukces swoim pracownikom – osobom z doświadczeniem w branży turystycznej i z twórczym podejściem do stawianych im wyzwań. O naszej pozycji na rynku decydują nasi Klienci, zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Na liście naszych klientów znajdują przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotowaliśmy najbogatszą ofertę turystyczną w regionie.

Chcąc sprostać oczekiwaniom szerokiego grona klientów, oferujemy usługi z zakresu turystyki wyjazdowej do dowolnych miejsc na świecie, w tym nawet do bardzo egzotycznych krajów w ramach incentive tours dla firm oraz innych wyjazdów na zamówienia grupowe i indywidualne. Organizujemy wycieczki objazdowe, wczasy oraz pielgrzymki. W zakresie naszej działalności mieści się również organizowanie wycieczek rowerowych, rejsów statkami czy obozów narciarskich.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do każdego Klienta to wyznaczniki naszej pracy przy organizacji wycieczek. Jeśli zdecydujecie się Państwo na jedną z propozycji naszego biura podroży, będziecie Państwo mieli okazję spędzić czas w atmosferze spokoju i komfortu oraz odbyć ciekawe spotkania z kulturą, folklorem :)Wycieczki do Kaliningradu 1 dzień

Trasa przejazdu: Elbląg godz. 7:00 – Hala Sportowo-Widowiskowa, Aleja Grunwaldzka 135, Frombork godz. 7:40 – przystanek autobusowy przy ul. Mikołaja Kopernika, Braniewo godz. 8:00 – parking przy Katedrze ul. Katedralna.
Możliwość wyjazdu z innych miast w Polsce na zapytanie.

Przyjazd do Kaliningradu i zwiedzanie miasta. Kaliningrad, zobaczymy Bramę Brandenburską, dworzec kolejowy, pomnik Kalinina od którego pochodzi obecna nazwa miasta, dalej przejazd i zwiedzanie Katedry – Muzeum Kanta. Przejazd przez miasto wzdłuż Litewskiego wału obronnego, gdzie zobaczymy Bramę Fryndlandzką, Królewską, Rozgartejską, liczne obiekty fortyfikacji, zwiedzanie Muzeum Bursztynu, dalej przejazd pomiędzy dwoma pięknymi stawami w kierunku centrum, po drodze duże targowisko miejskie. Przejazd obok Placu Hanzaatyckiego, obecnie Zwycięstwa, nowo wybudowana Cerkiew Prawosławna, Kolumna Zwycięstwa, Urząd Miejski, Centra Handlowe, Pomnik Matki Rosji, Budynek Giełdy, Uniwersytet Techniczny, Teatr Dramatyczny, Skwer i pomnik Shilera, przejazd obok budynku Floty Bałtyckiej, pomnik 2 Żubrów walczących ze sobą symbolizujących ścieranie się poglądów i myśli. Obok przepiękne ZOO, naprzeciwko, stary klasyczny Hotel Moskwa. Zobaczymy stadion piłkarski Baltica, pomnik kosmonautów, dalej park i kościół P.W. Św. Luizy. Wjazd w starą willową dzielnicę Amalienu, najbardziej zachowana stara część miasta, znajduje się tu między innymi ambasada Królestwa Szwecji i Rzeczpospolitej Polskiej. Przejazd do dzielnicy portowej, gdzie zwiedzimy łódź podwodną na rzece Pregoła. Obiad, czas wolny, ewentualne zakupy. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd obok Hotelu Kaliningrad, wzgórza Królewskiego na którym stał kiedyś zamek, obecnie nieukończony wieżowiec, wcześniej planowany jako Dom Partii. Przejazd przez most na rzece Pregoła, zobaczymy budynek dawnej giełdy, obecnie Dom Kultury Marynarzy. Przejazd w kierunku granicy, ewentualne zakupy w sklepie wolnocłowym / alkohol. kosmetyki, słodycze, … /. Powrót w godzinach wieczornych.

Terminy:
12.10.2019, 19.10.2019, 26.10.2019 / sobota
9.11.2019, 16.11.2019, 23.11.2019, 30.11.2019 / sobota
7.12.2019, 14.12.2019, 21.12.2019, 28.12.2019 / sobota

Koszt wycieczki 350 zł / osoba przy grupie minimum 7 osób
Cena obejmuje: wiza, transport, bilety wstępu, lokalny przewodnik, ubezpieczenie.

W przypadku większej grupy, wycieczki są realizowane autokarem do 50 osób.
Wtedy niższa cena uzależniona od ilości uczestników

Możliwość organizacji wycieczki każdego innego dnia oraz na większą liczbę dni. Terminy do uzgodnienia – na zapytanie.

Wjazd do Federacji Rosyjskiej, Obwodu Kaliningradzkiego, Kaliningradu na podstawie paszportu oraz wizy.
Wymagany paszport ważny minimum 6 miesięcy po powrocie do Polski.
Czas na wyrobienie e-wizy do 4 dni roboczych

W celu wyrobienia wizy potrzebujemy:
– skan paszportu lub fotografia (strona ze zdjęciem)
– adres zamieszkania
– nazwę firmy, stanowisko, adres, numer telefonu w której jest zatrudnienie
– aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm
(twarz na zdjęciu powinna mieć co najmniej 70% powierzchni zajmującej zdjęcie)
– numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail

Wszystkie formalności załatwisz poprzez e-mail.
Wycieczki d o Kaliningradu
Trips to Kaliningrad
Ausflüge nach Kaliningrad
Wizy do Kaliningradu
Transport do Kaliningradu
Ubezpieczenia do Kaliningradu
Kaliningrad
Rosja

Uwaga jest możliwość odebrania z Warszawy minimum 7 osób :) cena na zapytanie
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
Bogdan
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 10 gru 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń