Wszyscy wielbią rzeczywistość, oczywiście wszyscy oprócz nas

Dodane: Poniedziałek, 19 Październik, 2020  22:21
Promowane Lokalne
  • Kategoria: Pani szuka pana
  • Wiek:50 lat
  • Wzrost:170 - 179 cm
  • Budowa ciała:Normalna
  • Kolor oczu:Zielone
  • Kolor włosów:Blondynka
  • Stan cywilny:Singelka

Opis oferty:

Coś kazało wrócić;) Delikatny, subtelny szept, może sen. Więc wróciłam:) Jak to mówią, do trzech razy sztuka, a niech tam! Może jednak nie jesteśmy diamagnetykami?

Poprzedni tekst uzupełniłam na tyle, aby zmęczyć i zniechęcić tych, którym czytać ze zrozumieniem się nie chce:) Panowie, ja nie szukam byle czego na chwilę! Szukam chwili, która będzie trwała, naszym wspólnym staraniem… Oczywiście, o ile wzajemnie przypadniemy sobie do gustu.

Kim jestem?
Jestem kobietą:) Niektórzy mieli wątpliwości :) Kiedyś ponoć śliczną. Dziś już tylko atrakcyjną, o wysokiej kulturze osobistej, całkiem dobrze wykształconą, o bogatym wnętrzu. Naturalną, nie przesadzam z makijażem, nie obwieszam się jak choinka. Noszę się gustownie i stosownie do okoliczności. Czuję się dobrze zarówno piekąc kiełbaski przy ognisku jak i na salonach. I jedno i drugie nie jest mi obce.

Schodów w moim życiu było wiele. Dzięki temu nauczyłam się po nich wchodzić. Ulubione uwieczniłam na fotografiach. Zdobyłam już tę harmonię wewnętrzną, która czyni mnie pogodną. Mam ciekawą pracę, którą bardzo lubię. Cenię wyzwania. Chłonę życie wszystkimi zmysłami. Patrzę, podziwiam, kontempluję, analizuję, wsłuchuję się, smakuję.

Wróciłam z odległego i pięknego zakątka z tęsknoty za zapachem naszej ziemi. Jako, że los sprawił, że nie mogę uprawiać sztuki, którą kochałam staram się czynić możliwe sztuką :) Nadal mam poczucie humoru. Często bywa to prawie angielski czarny humor, podszyty sarkazmem, ironią i absurdem… jak ja sama :) Chcę to wszystko z kimś dzielić, przeżywać wspólnie.

Szukam… współgrającego taktu…

Inspirującej relacji z kulturalnym mężczyzną o miłej dla oka aparycji, który nie tylko patrzy, ale i widzi. Na początek w celu poznania czy zerkamy w tym samym kierunku. Jeśli będzie nam po drodze to może oddam część siebie, kawałek serca i kilka sekund życia, które przede mną:) Hmm… to nie było szczere! Jak znam siebie oddam wszystko, jeśli będzie „ten” żywioł, jeśli zaimponujesz swoją historią i swoją osobą... i tylko wtedy :)
Chcę wreszcie pokochać nieprzytomnie, jakby zaraz świat miał się skończyć… ostrzegam! Jednak… jestem tchórzem, TAK jestem! I to Ty musisz, o ile zechcesz, przekonać mnie, że warto zostawić wygodną samotność! Tylko tego chcę, a to nie zdarza się często. Nic na siłę!

Dzieło doskonałe jest dziełem niedokończonym. Podobnie jest ze związkiem. Musimy mieć oboje chęć i to coś, co można do niego dopisać. Pewnie zauważyłeś już, że jestem osobą kreatywną. Tak, jestem i tego też oczekuję od Ciebie. Oczekuję kreatywności w ramach wzajemnej troski jako filar, jeden z filarów. Bo jeszcze musi być wzajemne zaufanie, szczerość, szacunek, lojalność i pożądanie. Wychowałam się w lesie z dala od ludzi. Nie nudzę się sama ze sobą. Tym bardziej nie chciałabym nudzić z Tobą. A już na pewno nie zniosłabym sytuacji gdybyś się nudzić musiał ze mną:)

Tak, zakładam, że jesteś inteligentny oraz dojrzały intelektualnie i emocjonalnie. Chcę poznać Ciebie prawdziwego by móc podjąć decyzję czy chcę dalej rozmawiać. Uwaga! Jestem gadułą, a że mam z natury tę ciekawość wszystkiego, tematów nie brakuje. Umiem też słuchać, nawet wolę. Zdecydowanie wolę! Dlatego musisz mieć coś do opowiedzenia i powiedzenia. Zwłaszcza to drugie:) Z wiekiem doceniam ciszę i ona nic nie znaczy poza tym, że porządkuje myśli.

Z uwagi na wiek, oboje mamy swoją przeszłość i doświadczenia. Wpierw, musimy szczerze się tym podzielić i pozwolić drugiej stronie ocenić i dokonać własnego wyboru. To nigdy nie nastąpi w świecie wirtualnym! Tylko realne spotkanie, face to face. Możliwe też, że nie zaakceptujemy naszego wyglądu, głosu na żywo itp. Bez urazy… Możliwe, że już nigdy więcej nie będziemy chcieli się spotkać, a może pozostanie sympatia i przyjaźń bez głębszych relacji. Któż to wie?

Mimo to wirtualna wymiana kilku sensownych zdań jest konieczna by wiedzieć z kim wymienię numer telefonu lub umówię się na dłuższą rozmowę w trakcie spaceru, na przykład… w Arkadii (nie mylić z centrum handlowym). Jesienne spacery we mgle też mają swój urok.

Panom młodszym, szukającym przygód, w związkach, skaczącym z kwiatka na kwiatek podziękuję. Nie piszcie. Odpowiem tylko jeśli przedstawisz się przynajmniej w takim samym stopniu jak ja to uczyniłam. Wiek, wzrost, stan cywilny, sylwetka, kilka słów o sobie + oczekiwania. Pisz szczerze bo kłamstwo i tak wyjdzie. Wirtualne, piękne i magiczne słowa, jeśli fałszywe, nie sprawią nic prócz rozczarowania. Szanujmy swój czas i siebie nawzajem. Zdjęcie mile widziane.

Bardzo proszę uważnie przeczytać co napisałam!

PS
Odnośnie czwartego zdjęcia, postanowiłam ujawnić tę rozmowę. Pojawiają się tu ludzie prowadzący niby badania. Kradną cudze treści i pozorują zainteresowanie. Ocenę tego pozostawię Wam…

Piąte zdjęcie jest hurtową odpowiedzią na wszystkie zdawkowe zaczepki typu: "Jestem X, poznamy się?", "Za długi wpis... ", "Mam 26 lat i jestem gotowy na poważny związek", "Czego Ty oczekujesz, masz 50 lat"...itd. :D
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Hope
Na Lento.pl od 12 paź 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia