Windykacja Warszawa ; Doradztwo procesowe

Dodane: Poniedziałek, 01 Czerwiec, 2020  14:07
Promowane Lokalne
  • Kategoria: Współpraca biznesowa

Opis oferty:

O Firmie

Nie windykuję a wskazuję sposób jak to zrobić by było skutecznie. Jestem od wielu lat związany z branżą windykacyjną na każdym szczeblu i w każdej roli. Chcę w sposób aktywny dzielić się wiedzą i wskazywać właściwą drogę by proces windykacyjny i każdy z nim powiązany stawał się i był jeszcze bardziej skuteczny, efektywny i oszczędny.

DORADZTWO W SPRZEDAŻY ZAKUPU PORTFELI WIERZYTELNOŚCI ORAZ SPÓŁEK
Zakres kompetencji Biz-On obejmuje wsparcie – doradztwo w sprzedaży portfeli, wierzytelności oraz spółek. Potrafimy w sposób skuteczny prowadzić poszukiwania inwestorów, rzeczywiście zainteresowanych zakupem oraz podmiotów, gotowych na zbycie portfeli czy udziałów spółek, niejednokrotnie w całości.

Świadczymy porady w zakresie zakupów wierzytelności korporacyjnych, jak również konsumenckich, pochodzących z różnych sektorów gospodarczych. Takie transakcje są złożone i niezwykle skomplikowane, a cały proces inwestycyjny może trwać od tygodnia, nawet do kilku miesięcy.

Celem naszych działań jest dążenie do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów relacji kupna-sprzedaży udziałów, dla obu zaangażowanych stron. Wiedza i posiadane doświadczenie, pozwalają nam na skuteczne rozwiewanie pojawiających się wątpliwości i sprawne finalizowanie nawet najbardziej złożonych transakcji.

ANALIZA PROCESÓW WINDYKACYJNYCH
Dochodzenie należności niespłaconych znane jest od początku istnienia rynku gospodarczego. Dawniej prowadzone nieformalnie, obecnie stanowi drogę oficjalną. Odzyskiwanie długów w procesach windykacyjnych powinno odbywać się przy wykorzystywaniu narzędzi dostępnych w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, ale także w myśl zasad obyczajowych, etycznych i społecznych.

Biz-On proponuje działania weryfikacyjne, celem wskazania ewentualnych luk i określenia kierunków dalszych, złożonych działań. Analiza procesów windykacyjnych służy ocenie i późniejszej modyfikacji zachowań w obrębie procesów dochodzenia należności, mającej ograniczać słabe punkty.

Projekty jakie zostały już zrealizowane oraz różnorodność branż, w jakich występuje Biz-On, daje bardzo szeroki horyzont, a także wiedzę i doświadczenie analityczne w każdym segmencie rynku.

MODERNIZACJA
Analiza procesów windykacyjnych pozwala wskazać popełniane podczas działań błędy, określić zachowania, które nie przynoszą oczekiwanych efektów oraz ocenić dotychczasowe zadania procesowe. Następstwem złożonej analizy jest stworzenie propozycji zmian oraz modernizacja, obejmująca każdy szczebel i etap windykacji, bez względu na segment rynku, w obrębie którego działa wskazana firma.

Świadczymy wsparcie w modernizacji czynności, służących dochodzeniu niespłaconych należności, począwszy od prostych działań procesowych, a skończywszy na całkowitej reorganizacji działu czy zespołu. Skupiając się na uwarunkowaniach etycznych, prawnych i gospodarczych, pomagamy w określeniu realnych możliwości, które wypełnią stwierdzone w analizie luki oraz doradzamy w wyborze dalszych kierunków w odzyskiwaniu długów.

Więcej szczegółów : https://biz-on.com.pl/
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Na Lento.pl od 18 maj 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń