Wesoła Agrafka zwana Czarną Roladą :)

Dodane: Czwartek, 04 Czerwiec, 2020  18:17
  • Kategoria: Koty
  • Rasa:Koty bez rodowodu
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Agrafka zwana Czarną Roladą ... urodziła się w lipcu 2018 roku. Dlaczego Czarna Rolada? Na krótkich, deczko krzywych nożynkach nosi kawał brzuszka kształtem zwinięty boczek przypominający ;) Przypalony! Lubi go wywalać ku niebu- ulubiona pozycja do spania.
To bardzo młody kotek jeszcze, o przezabawnym charakterze. To wielki wiercipięta co jak śrubka wszędzie się wkręci. Jest jak sprężynka co wszędzie wskoczy. Żaden drapak nie jest za wysoki, żadna odległość niemożliwa do pokonania. Trzeba się spodziewać ,że nie ma miejsc nie dostępnych dla Agrafci. Strasznie jest ciekawska. I to ona pcha ją we wszystkie dziury. Jest wielkim gadułą i zawsze ma wiele do powiedzenia. Strasznie narzeka jak się nudzi czy micha za wolno jest podana. A ma wielki apetyt. Zasób słów ma spory. A jej jojczenie niesie się po całym domu. Jest wielkim przytulakiem co to się wtula w człowieka całym ciałem. Mruczy tak głośno ,że w uszach aż dzwoni. Przebiera łapkami i patrzy maślanymi oczkami. Lubi "poprawiać" nam fryzury memłając włosy. Jest to akt najwyższej adoracji z jej strony. Jest wesoła, towarzyska, pogodna i pełna energii. Nie boi się obcych ludzi . Obecność gości nie przeszkadza w jej planach ;) Ma wiele, bardzo wiele werwy w swym małym ciałku. Kocha Roladka zabawy z innymi kotami ale nie jest typem spolegliwym. Lubi zakładać Nelsona. Oznacza to ,że delikwent jest przyciskany brzucholem do ziemi. Lubi ganianki, przepychanki, pyskówki. Dlatego tylko dom z kocim towarzyszem będzie brany pod uwagę. Energicznym i zabawowym.

Jest klasycznym czarnuszkiem z brązowym połyskiem. Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest wykastrowana ,odrobaczona, zaszczepiona i ma ks. zdrowia. Testy FELV/FIV ma ujemne.

Obowiązuje umowa adopcyjna! Adopcja kota jest darmowa. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Preferowana jest wizyta przed adopcyjna u przyszłych opiekunów. Dom z kocim towarzyszem lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę. Choć jako jedynaczka nie powinna być nieszczęśliwa. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 - pokaż numer telefonu - (proszę dzwonić po 17!) ; @
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Wawer
Joanna
Na Lento.pl od 02 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń