Usługa BIM Manager - wdrożenie i standaryzacja Revit

Dodane: Niedziela, 02 Sierpień, 2020  17:24
Chcesz zobaczyć zdjęcia?
Poproś o zamieszczenie zdjęć.
  • Kategoria: Usługi / Usługi informatyczne

Opis oferty:

Oferuję usługi jako BIM Manager.

Mogę opracować lub poprawić istniejące standardy Revit + opracować skrypty automatyzujące pracę i kontrolę jakości nad modelem.

Jestem w stanie opracować standardy Revit do LOD 400 – ten poziom szczegółowości geometrycznej jest przeznaczony dla firmy zajmującej się produkcją prefabrykatów bądź modułów. Mogę, w ramach tej standaryzacji opracować cykl życia modelu w organizacji, z uwzględnieniem modeli produkcyjnych – pozwoli to zmniejszyć bądź całkowicie zniwelować straty na materiałach wynikające z niedoskonałości dokumentacji CAD (np. otwory drzwiowe, okienne, rozkroje płyt + łączenia, plus dane z modelu mogą iść do programów CNC, celem automatyzacji cięcia płyt pod produkcję).

Znam też niuanse związane z opracowaniem standardów Revit spełniające wymagania pewnego inwestora, który wymaga, w pewnych miejscach standardu LOD350. Mogę w ciągu kilku miesięcy opracować standardy, które pozwolą nawiązać współpracę z tym zamawiającym i zapewnić sobie długotrwałe kontrakty na prace projektowe.
Opracowuję standardy dla wszystkich branż w Revit, znam też Navisworks, Dynamo+Python i programy do infrastruktury (w tym przenoszenie danych do Revit, wraz z budowaniem modelu).

Mogę też „naprawić” model, jeśli firma ma problem ze spełnieniem warunków kontraktowych i zamawiający odmawia płatności z powodu usterek (brak spełnienia wymagań kontraktowych BEP).

W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu, z chęcią porozmawiam o Państwa potrzebach i mogę opracować proces wdrożenia dostosowany do organizacji i jej potrzeb. Jestem otwarty na propozycję współpracy długo- i krótkofalowe. Jeśli kontrakt jest ciekawy jestem otwarty na przeprowadzkę do innego miasta.

Nr telefonu: 665 - pokaż numer telefonu -
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Mokotów
Piotr
Na Lento.pl od 23 sie 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń