udrażnianie rur Ursus

Dodane: Sobota, 02 Maj, 2020  20:40
  • Kategoria: Usługi / Usługi remontowe i budowlane

Opis oferty:

Pogotowie kanalizacyjne Ursus
-oferuje skuteczne udrażnianie rur.
-udrażniamy odpływy, zlewy
-przepychamy kanalizację
Korzystamy z najlepszego, sprawdzonego sprzętu do udrażniania kanalizacji.
Pomagamy nawet w nagłych wypadkach kiedy nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc.
Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i od instytucji, fabryk czy lokali użytku społecznego. Korzystamy z pompy ciśnieniowej Wuko, oraz sprężyn elektrycznych.
Dzięki niej jesteśmy w stanie pomóc nawet w najbardziej ekstremalnych przypadkach.
Szybkie, skuteczne naprawy i co najważniejsze, przyjazne dla środowiska. Polecamy się.
W naszej pracy korzystamy z renomowanego sprzętu WUKO, oraz sprężyn najlepszych producentów. Dzięki niemu możemy zastosować różne metody rozwiązywania problemów. Jedną z nich jest wysokociśnieniowe udrażnianie kanalizacji. Za pomocą specjalistycznego węża oraz dyszy woda rozbija osad nagromadzony w rurach. Wewnątrz budynków stosuje się najczęściej mechaniczną metodę udrażniania. Polega ona na wprowadzeniu spirali do systemu (np. toalety, umywalki) i precyzyjnym usuwaniu stałych zanieczyszczeń. Wymaga to dużo uwagi oraz doświadczenia. Nasi pracownicy wykonują działania w sposób całkowicie bezpieczny.

Żaden z powyższych sposobów nie wymaga używania środków chemicznych. Oznacza to, że nie istnieje ryzyko zatrucia czy konieczność zachowania szczególnych środków ostrożności podczas korzystania z udrożnionej kanalizacji. Po zakończonej pracy nasi specjaliści poinstruują o bezpiecznych sposobach użytkowania rur, aby mieć pewność że problem nie powróci. Wyeliminowanie czynnika ludzkiego jest najlepszym sposobem na to, aby kanalizacja funkcjonowała poprawnie przez wiele lat.

Jeśli chodzi o udrażnianie rur jest obszarem, gdzie często zachodzi potrzeba skorzystania z podobnej usługi. Wynika to z wielkości miasta oraz jego wiekowości. Wiele systemów ma już swoje lata i wymaga odpowiedniej konserwacji. Jesteśmy przygotowani do udrażniania zarówno starej, jak i nowej kanalizacji. Często zapomina się, że nawet najnowsze rury też potrzebują odetkania w przypadku pojawienia się problemów. W ich przypadku pierwsze symptomy nieprawidłowego działania (nieprzyjemny zapach, wolne spływanie wody i inne) są zazwyczaj ignorowane lub poddawane domowym metodom naprawy. Może to jednak skończyć się pogorszeniem sytuacji. Samodzielne udrażnianie powoduje m.in. uszkodzenia rur lub zawinięcie sprężyny, co naraża na dodatkowe koszty przy naprawie.
Zapchane odpływy i wydobywający się nieprzyjemny zapach to zmora niejednego gospodarstwa domowego. Przyczyn takiej sytuacji może być wiele. Od wadliwej konstrukcji instalacji sanitarnej po nieodpowiedzialność domowników. W większości przypadków, powodem problemów z niedrożnością rur odpływowych jest czynnik ludzki.

Do odpływów toalet często trafiają elementy, które mogą wyrządzić wiele szkód. Niefrasobliwi mieszkańcy potrafią wyrzucić do kanalizacji prawie wszystko. Najbardziej szkodliwe dla odpływów są tłuszcz, materiały higieniczne czy resztki jedzenia.
Udrażnianie rur Ursus, przepychanie kanalizacji Ursus
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Ursus
Arek
Na Lento.pl od 31 gru 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń