Trenerka Persona, Trener Personalny, Treningi Personalne Waw

Dodane: Czwartek, 26 Marzec, 2020  19:54
  • Kategoria: Usługi / Usługi medyczne i zdrowotne

Opis oferty:

Wybór trenera (trenerki), któremu warto zaufać i powierzyć swoje bezpieczeństwo oraz osiągnięcie celu nie jest prosty. Na podstawie kilku zdjęć, opisu i cennika trudno ocenić czy dana osoba będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Podpowiem Ci, czym się kierować, by trafić do osoby godnej zaufania, przy pomocy której bezpiecznie i nie tracąc cennego czasu osiągniesz swój cel. Moje wskazówki pomogą Ci zwiększyć szansę na to, że znajdziesz trenera idealnego dla Ciebie, który nauczy jak ćwiczyć i się odżywiać, da odpowiednie wsparcie i motywacje, by wytrwać w postanowieniach.

Myślę, że cel, który chcesz osiągnąć, jest dla Ciebie ważny. Być może potrzebujesz:
• Zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie
• Poprawić kondycję i sprawność fizyczną
• Skorygować postawę ciała i wzmocnić mięśnie
• Zrzucić zbędne kilogramy i ujędrnić ciało
• Nauczyć się bezpiecznie ćwiczyć i skutecznie zmieniać nawyki żywieniowe
• Mieć więcej energii i siły na codzienne wyzwania
• Czerpać radość z aktywnie spędzonego czasu, nie troszcząc się o dobór ćwiczeń

Gdyby to wszystko było łatwe, to zawód trenera personalnego by nie istniał, a otaczali by nas sami wysportowani, szczęśliwi i szczupli ludzie. Wiele osób nie ma pojęcia od czego zacząć, wykonuje ćwiczenia niepoprawnie lub nie wie jak zabrać się za zmianę nawyków żywieniowych i dlatego poddaje się już na starcie. Zastosowanie złych metod może skutkować w najlepszym przypadku straconym czasem i pieniędzmi oraz zniechęceniem. W najgorszym razie może doprowadzić do kontuzji i powikłań zdrowotnych zamiast osiągnięcia wymarzonego celu. Właśnie dlatego wparcie od trenera i jego wiedza są tak potrzebne.

Niech wybór osoby, która ma pomóc w osiągnięciu Twoich celów, nie będzie przypadkowy. Więc jaki powinien być dobry trener?

• Odpowiednio przygotowany do zawodu – nie obawiaj się zapytać swojego kandydata o jego wykształcenie – czy ukończył studia kierunkowe i uzupełnia wiedzę na dodatkowych kursach.
• Posiada doświadczenie – każdy człowiek ma inne potrzeby i oczekiwania, a bogate doświadczenie podnosi umiejętności i taki trener nie będzie na Tobie eksperymentował, będzie wiedział, co działa w praktyce. Warto go zapytać o staż pracy, opinie i rezultaty osób, z którymi współpracuje.
• Powinien mieć odpowiednie cechy, takie jak empatia, życzliwość, wysoka kultura osobista i zaangażowanie. To musi być ktoś, kto szanuje Ciebie i Twój czas, przy kim czujesz się dobrze.
• Jest wizytówką swojej pracy – odpowiedni strój i zadbany wygląd świadczą o tym, że mamy do czynienia z trenerem, a nie sprzedawcą obwarzanków.
• Ponadto jego specjalizacja powinna być spójna z Twoim celem – jeśli chcesz być kulturystą, to wśród nich szukaj trenera. Jeśli chcesz przygotować się do maratonu, najlepszym rozwiązaniem będzie trener, który sam biega. Dobry trener zada wiele pytań, by lepiej poznać Twoje wymagania i cele oraz ustalić skuteczny plan działania. To umożliwia indywidualnie podejście, odpowiednio dobrane metody treningowe i ćwiczenia.

Nie obawiam się zaproponować spotkania na bezpłatnej konsultacji, ponieważ wiem, że w ten sposób masz szansę przekonać się czy warto skorzystać z mojej pomocy.

Kurs trenera personalnego ukończyłam w 2014 roku, wcześniej dwa kierunki studiów na Akademii Wychowania Fizycznego. Pracę trenera poprzedzało u mnie wieloletnie doświadczenie w sporcie wyczynowym. Z sukcesami trenowałam judo, reprezentując Kadrę Narodową. Podopieczni szczególnie cenią u mnie zaangażowanie i profesjonalne podejście. Mając na uwadze bezpieczeństwo i skuteczność treningu szczególnie zwracam uwagę na technikę wykonania ćwiczeń i indywidualne możliwości ćwiczących. Ważne jest dla mnie przekazywanie wiedzy, która pomaga moim podopiecznym osiągać cele.

Jeśli chcesz się umówić na bezpłatną konsultacje lub masz pytania i chcesz poznać szczegóły współpracy – zapraszam do kontaktu.

Trenerka Personalna
Agnieszka Podkówka
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
Agnieszka
Na Lento.pl od 02 lut 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń