Toniesz w długach!Ratuj się, póki masz na to jeszcze szanse.

Dodane: Poniedziałek, 15 Lipiec, 2019  11:44
  • Kategoria: Usługi / Usługi finansowe

Opis oferty:

Czy ci się to podoba czy nie,prawda jest jedna ale za to bardzo bolesna...nie ma głupców pożyczających kasę na weksel,papierowe umowy,wykupienie polisy czy założenie nowego rachunku w banku.
Żaden pośrednik nie obejdzie procedur banku,nikt nie podpisze kredytu "na lewo",bez zdolności,stałego zatrudnienia,ominięcia BIK,BIG,KRD itp.bzdur.
Pośrednik będzie przy tobie tylko do czasu do kiedy będzie miał nadzieję na prowizję,kiedy nadzieja znika znika i on,a ty zostajesz z ręką w nocniku i pakietem nowych zapytań które dobijają tylko twoją i tak kiepską ocenę kredytową.
Tak samo pewne jest ze żaden wierzyciel o tobie nie zapomni i nie daruje ci swoich pieniędzy,więc prędzej czy później do twoich drzwi zapuka komornik.
Chcesz wrócić do normalności,poukładać swoje sprawy,mieć szanse na lepsze jutro...to na początek przestań żyć chorymi marzeniami i wierzyć w cuda które się nie zdarzą,zacznij coś zmieniać,spróbuj wyjść ze swoich długów obronną ręką nie konieczne korzystając z upadłości.
Przedstaw z czym się zmagasz,gdzie masz zobowiązania,na jakim etapie,czy masz w toku egzekucje komornicze,jeśli tak to w jakiej liczbie,nakazy zapłaty,czy twoim problemem są zapytania i negatywne wpisy w BIK,BIG,KRD itd.
Rozwiązanie na pewno się znajdzie.
Oferowana pomoc nie ma nic wspólnego z pomocą finansową w żadnej postaci,pozyskiwaniem i udzielaniem pożyczek,a usługi świadczone są na zasadach komercyjnych.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Robert
Na Lento.pl od 12 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń