Tłumacz przysięgły języka chińskiego

Dodane: Niedziela, 18 Październik, 2020  16:20
Promowane Ogólnopolskie
  • Kategoria: Usługi / Tłumaczenia

Opis oferty:

Szybko i profesjonalnie wykonuję pisemne i ustne tłumaczenia uwerzytelnione i zwykłe z chińskiego i na chiński. Ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia z językiem, w tym dziesięć lat spędzone w Chinach.

Z językiem chińskim kontakt mam od roku 1989, a zacząłem się go uczyć jeszcze w liceum. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Warszawskim z tytułem magistra sinologii, w latach 1996-1998 i 1999-2000 odbyłem zaś staże językowe na Uniwersytecie Sun Yat-sena w Guangzhou i National Taiwan Normal Univeristy w Taibei.

Po ukończeniu stażu językowego w Taibei, pozostałem w Chinach, osiedlając się ostatecznie w Prowincji Yunnan, skąd razem z moją chińską rodziną przyjechałem do Polski na czas edukacji szkolnej dzieci, do zakończenia której przebywamy w Warszawie.

Moją znajomość chińskiego zawdzięczam zatem – poza edukacją szkolną i uniwersytecką – wieloletniej praktyce i życiu w środowisku posługującym się tym językiem. Nie do przecenienia jest tu również zasługa mojej chińskiej rodziny, gdyż od wielu lat mówimy w domu wyłącznie po chińsku.

Tłumaczeniem zajmuję się od roku 2002, świadcząc usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych zarówno na terenie Polski, jak i Chin, obsługując licznych polskich i chińskich kontrahentów, przedstawicieli władz, świata biznesu i kultury.

W roku 2010 uzyskałem uprawnienia tłumacza przysięgłego języka chińskiego i zostałem wpisany na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia