Tani Sprzęt Detektywistyczny Warszawa od Taniego Detektywa

Dodane: Środa, 13 Styczeń, 2021  20:54
  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi

Opis oferty:

Tani Sprzęt Detektywistyczny Warszawa od Taniego Detektywa - Wysyłka i dowóz osobisty tylko sprawdzonych akcesoriów detektywistycznych.

Szybki kontakt do TANIEGO DETEKTYWA: tel 781 - pokaż numer telefonu -

Interesuje Cię tani sprzęt detektywistyczny a zarazem sprawdzony w działaniach detektywistycznych przez licencjonowanego Prywatnego Detektywa z Warszawy, który wykonuje usługi detektywistyczne od 2006r pracując wcześniej w Komendzie Głównej Policji?

Zapraszamy do wstępnie telefonicznego zapoznania się z ofertą naszego sklepu detektywistycznego, który funkcjonuje w ramach Agencji Detektywistycznej posiadającej wpis do MSWiA.

Jaki sprzęt detektywistyczny oferujemy:

- profesjonalne lokalizatory GPS z baterią na 4-6 tygodni
(sprawdzisz gdzie jeździ nim małżonek oraz odnajdziesz auto w przypadku kradzieży)
Lokalizatory sprzedajemy i wypożyczamy.

- podsłuchy detektywistyczne
W różnych obudowach i o różnych zakresie działania

- miniaturowe rejestratory dźwięku
Dzięki nim nagrasz rozmowę Twojego męża/Twojej żony lub np: pracownika

- mini kamery wraz z funkcją zapisu obrazu

- inne urządzenia detektywistyczne w zależności od potrzeby.

--------------------------------------------------------------------

O TANI DETEKTYW:

Detektyw Warszawa Tanio, Tanie Biuro Detektywistyczne Warszawa, Tanie Agencje detektywistyczne Warszawa - cennik usług detektywistycznych.

Zapraszam do zapoznania się z usługami detektywistycznymi świadczonymi przez taniego detektywa z Warszawy posiadającego licencję prywatnego detektywa od 2006r.

Moje główne zlecenia to obserwacja i dostarczania dowodów w postaci zdjęć i nagrań w sprawach rozwodowych.

Tani cennik usług detektywistycznych na terenie Warszawy jest tak przygotowany aby zapewnić tanie dostarczenie potrzebnych danych dla Zleceniodawcy.

Współpracuję z tanią agencją detektywistyczną w Warszawie, która posiada wpis do MSWiA od 2011 roku oraz konieczną polisę OC. Wszelkie dokumenty biura detektywistycznego przedstawiam na spotkaniu.

Zgromadzony przeze mnie materiał detektywistyczny stanowi pełnoprawny dowód do sądu.

Inne moje tanie usługi detektywistyczne na terenie Warszawy i okolic to:

- wypożyczanie i sprzedaż sprzętu detektywistycznego UWAGA PROMOCJA NA LOKALIZATOR GPS do wewnątrz i zewnątrz auta - prawdopodobnie najtaniej w Warszawie

- kontr obserwacja, czyli zweryfikowanie czy Zleceniodawca nie jest obserwowany przez innych detektywów (agencje detektywistyczne) czy osoby prywatne.

- zbieranie informacji o pracownikach w tym w przypadku "lewych" zwolnień lekarskich.

- poszukiwanie osób i majątków.

- ustalenia detektywistyczne.

Przykładowy tani cennik usługi detektywistycznej polegającej na obserwacji w sprawach zdrady to 1250 zł BRUTTO za dzień pracy ( 8 h) łącznie z kilometrówką na terenie Warszawy *

Uwaga - zawsze podpisuję umowę na tanie wykonanie usługi detektywistycznej na terenie Warszawy i okolic a tania agencja detektywistyczna wystawia w razie potrzeby rachunek za zlecenie.

UWAGA NA AGENCJE DETEKTYWISTYCZNE, które oferują nie doliczanie podatku VAT do kwoty za zlecenie w przypadku nie podpisania umowy. Taka "tania oferta biura detektywistycznego głównie w Warszawie" jest nielegalna.

Spotykam się w miejscu i czasie dogodnym dla klienta - dojeżdżam.

Telefonicznie przedstawiam koszt wykonania taniej usługi detektywistycznej oraz wstępnie darmowo doradzam prawnie (posiadam m.in wykształcenie prawnicze).

Zapraszam
Tani Detektyw Warszawa
tel: 781 - pokaż numer telefonu - , @

*Zdjęcia w ogłoszeniu/reklamie są moją własnością. Zakaz kopiowania.
*Ogłoszenie/reklama nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapraszam do kontaktu celem przedstawienia wszystkich warunków umowy.


tani sprzęt detektywistyczny, tani sprzęt detektywistyczny Warszawa, tani sklep detektywistyczny Warszawa, tanie akcesoria detektywistyczne, detektyw Warszawa Tanio, detektywi Warszawa Tanio, tani detektyw w w Warszawie, Tani detektywi w Warszawie, detektyw Tanio, Detektywi Tanio, tania agencja detektywistyczna, tanie biuro detektywistyczne, tanie biuro detektywistyczne warszawa, tania agencja detektywistyczna Warszawa, cennik usług detektywistycznych Warszawa, tanie usługi detektywistyczne Warszawa, stawki detektywów, koszty detektywa, detektyw cena Warszawa, skuteczny detektyw Warszawa, tanie agencje detektywistyczne w Warszawie, tanie biura detektywistyczne w Warszawie, detektyw Warszawa, Detektywi Warszawa, prywatny Detektyw Warszawa, detektyw 24 Warszawa, skuteczny detektyw w Warszawie, stawki detektywów, polecani detektywi Warszawa, opinie o agencjach detektywistycznych.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Detektyw Tanio
Na Lento.pl od 22 lip 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków