Talizman Aniołów siła wyzsza, Orgonit, Talizman Św. Michał

Odświeżone: Poniedziałek, 12 Wrzesień, 2022  20:07
  • Kategoria: Biżuteria i zegarki / Damskie
  • Cena: 200 zł

Opis oferty:

TALIZMAN ANIOŁÓW: SIŁA WYZSZA

Anioły lepiej od nas wiedzą, czego nam potrzeba. Na anielskim talizmanie znajdziemy imiona siedmiu Archaniołów, którzy władają siedmioma planetami. Jakie znaczenie ma każdy z nich? Na co możemy liczyć i o co prosić?

Archanioł Zafkiel – Wspiera nas w różnych trudnych doświadczeniach, wyzwaniach, a także niebezpieczeństwach. Przynosi nam od Boga sprawiedliwość. Jego planetą jest Saturn.
Archanioł Zadkiel – Jest bardzo obowiązkowy. W nim manifestuje się Boży majestat. Archanioł Zadkiel opiekuje się naszą motywacją do działania oraz do komunikacji. Jego planetą jest Jowisz.
Archanioł Rafał – Niesie pomoc przy problemach ze zdrowiem. Kiedy fizycznie podupadniemy na zdrowiu, Archanioł Rafał pomaga nam zregenerować siły. Pomaga również przy problemach emocjonalnych. Jest władcą Słońca.
Archanioł Kamael – Jest wsparciem dla naszej energii psychofizycznej. Powstrzymuje wysiłki demonów, które pragną zniszczenia dla tego świata. Jego planetą jest Mars.
Archanioł Haniel – Wspomaga naszą duchowość oraz emocjonalność. Z jego pomocą możemy rozwijać własne ja, a także kształtować życiową ścieżkę. Jego planeta to Wenus.
Archanioł Michał – Jest opiekunem ludzi i wszystkich rzeczy materialnych. Wzmacnia nas na poziome mentalnym. Jego planetą jest Merkury.
Archanioł Gabriel – Podobnie, jak Archanioł Michał, jest opiekunem ludzi i wszystkich rzeczy materialnych. To anioł od naszych codziennych spraw, wspiera nas każdego dnia w naszych troskach i zmartwieniach. Jest władcą księżyca.


TALIZMAN ORGONIT
Orgonit jest transformatorem złej, niekorzystnej energii, która nas jest obok nas. Orgonit pobiera złą energię z otoczenia oraz ją przetwarza w pozytywną, która dla człowieka jest energią życiową i uzdrawiającą.
Orgonity oczyszczają przestrzeń energetyczną wokół nas.Orgonity działają w pomieszczeniach zamkniętych oraz w otwartej przestrzeni. Zawsze działają bardzo korzystnie na powłokę auryczną człowieka. Można je nosić przy sobie pod postacią np. biżuterii czy breloków. Jak również trzymać w torebce, plecaku, wozić w samochodzie a także zainstalować w domu czy biurze.Orgonity nie tracą swojej energii, więc mogą spełniać rolę od promienników przez cały czas.Zatopione w orgonicie metale, symbole czakr emitują odpowiednią bardzo pozytywną energię.Nie jest istotne gdzie położysz Orgonit względem kierunków świata, również bez problemu możesz trzymać w ręku i medytować z nimi, a także kłaść w miejscach, które intuicyjnie wybierzesz.
Moje orgonity wyprodukowane są z bardzo pozytywną energią, która wielu osobom już pomogła.Orgonity harmonizują, oczyszczają pożywienie, przedłużają jej trwałość. Można je również trzymać tam gdzie przechowujemy żywność.

WAŻNE - Orgonity silnie chronią oraz regenerują organizm. Wszystkie osoby, które mieszkają blisko nadajników, przekaźników, linii energetycznych, lotniska, stacji benzynowej czy innych niekorzystnych urządzeń, które emitują smog elektromagnetyczny nie powinny się z nimi rozstawiać. Warto trzymać je w miejscu gdzie stoi: komputer, telewizor, klimatyzator, mikrofalówka. Na pewno należy z nich korzystać, kiedy czujemy, że w pomieszczeniu jest bardzo dużo złej, negatywnej energii. Tam gdzie często były kłótnie, nieporozumienia, zazdrość czy ogólnie stres psychiczny czy energetyczny, gdy wybierasz się do szpitala czy jako pacjent czy jako osoba odwiedzająca.
Również wzmocnisz swoją odporność, będziesz szybciej powracać do zdrowia mieć lepszy sen. Odejdą bóle głowy. Wyeliminuje się napięcie umysłowe. Zwiększy się Twoja koncentracja i wyeliminuje złe samopoczucie, apatia, depresja, zmęczenie czy senność.

TALIZMAN ARCHANIOŁA MICHAŁA
Jest Aniołem odwagi, mocy i ochrony. Archanioł Michał chroni przed wszystkimi złymi duchami, pokusami, mocami piekieł. Każdy, kto jest pod presją i uciskiem, może zwrócić się do niego z prośbą o wsparcie. Zawsze walczy w imię sprawiedliwości i prawdy.Archanioł Michał przecina więzy łączące Cię z nieodpowiednimi ludźmi, miejscami i sytuacjami. Jeżeli czegoś się boisz i brakuje Ci odwagi, poproś Archanioła Michała o wsparcie i obecność poprzez silne energie, jakie przywołuje talizman z jego imieniem. Kojarzony jest z ogniem, który wypala wszystko to, co negatywne, przejściowe, pomaga naszej duszy dojrzeć poprzez "wypalenie" tego, co podtrzymuje nas przed zbliżeniem się do Boga. Bywają to zmiany ciężkie, lecz ostatecznie przynoszą człowiekowi szczęście.Archanioł Michał dodaje inicjatywy, siły woli i energii, aby iść wybraną ścieżką i bez wysiłku zakańczać zadania. Pomaga odnaleźć spokój oraz wewnętrzne światło, które nas prowadzi. Sprawia także, że człowiek jest bardziej skupiony na celu i drodze do niego, co jest warunkiem osiągnięcia sukcesu.

Wszystkie talizmany są naenergetyzowane i przygotowane tak by spełniały swoje funkcje.
Serdecznie zapraszam do zakupu
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
Dominika
Na Lento.pl od 29 wrz 2014
Konto prywatne
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Inni oglądali:

Klawiatura firmy HP Multimedialna
Klawiatura firmy HP Multimedialna
Warszawa
Środa, 28 Wrzesień, 2022  13:45
ZAGUBIONE
Warszawa
Czwartek, 26 Maj, 2022  14:20
Komputer stacjonarny HP Elitedesk 800 G1 4/500 GB czarny
Komputer stacjonarny HP Elitedesk 800 G1 4/500 GB czarny
Warszawa
Środa, 28 Wrzesień, 2022  13:45
Klawiatura Fuijstu- Simens
Klawiatura Fuijstu- Simens
Warszawa
Środa, 28 Wrzesień, 2022  13:45
jaja wiejskie, kurze z wolnego wybiegu
jaja wiejskie, kurze z wolnego wybiegu
Warszawa
Wtorek, 28 Czerwiec, 2022  15:21
MYSZ OPTYCZNA Dell Srebrno-czarna na USB
MYSZ OPTYCZNA Dell Srebrno-czarna na USB
Warszawa
Środa, 28 Wrzesień, 2022  13:45
Mysz optyczna HP srebrno-czarna na PS/2
Mysz optyczna HP srebrno-czarna na PS/2
Warszawa
Środa, 28 Wrzesień, 2022  13:45
Oddam za darmo meble
Oddam za darmo meble
Warszawa
Niedziela, 22 Maj, 2022  18:57
Oszałamiające szczenięta sznaucera miniaturowego
Oszałamiające szczenięta sznaucera miniaturowego
Warszawa
Piątek, 16 Wrzesień, 2022  09:11
Mądra i urocza Pelasia szuka kochającego domku!
Mądra i urocza Pelasia szuka kochającego domku!
Warszawa
Sobota, 01 Październik, 2022  10:36

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków