Szukam pracy - administracja, biuro, rozliczenia

Dodane: Sobota, 06 Czerwiec, 2020  11:17
  • Kategoria: Szukam pracy / Stałej
  • Wykształcenie:Wyższe

Opis oferty:

Szukam pracy w następujących działach - biuro, finanse, rozliczenia, administracja, kadry

Dotychczas pracowałam na stanowiskach związanych z obsługą biura i firmy, a także jako wsparcie w dziale kadr i księgowym. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy biurowej - zaczynałam jako sekretarka, specjalista ds. administracji, Office Manager, a obecnie jestem kierownikiem ds. administracji i rozliczeń.

Pracowałam również na innych stanowiskach biurowych - przygotowywałam dokumentację i procedury, przeprowadzałam audyty, zajmowałam się obsługą klienta, prowadziłam sklep internetowy oraz administrowałam jego treścią. Nie jest mi też obca obsługa urządzeń biurowych, programu ERP Optima czy Subiekt. Znam język angielski na poziomie B1 i nadal się uczę, by doskonalić swoje umiejętności.

Mam wyższe wykształcenie, kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i organizowaniu jego pracy. Zajmowałam się również sprawami związanymi z organizacją i zarządzaniem biurem (zarządzanie pracownikami, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, opracowywanie procedur, wystawianie faktur, tworzenie ofert, raportów i zestawień), rozliczaniem pracowników (z przepracowanych godzin w projektach, z zaliczek, delegacji), ewidencją i sprawozdawczością z zakresu ochrony środowiska (opłaty produktowe), procesem rekrutacji pracowników (od publikacji ogłoszeń, poprzez analizę przesłanych aplikacji, przeprowadzeniem rozmów rekrutacyjnych do przygotowania. dokumentów pracowniczych i zatrudnienia pracownika)

Jestem osobą odpowiedzialną, lojalną, skrupulatną, zwracającą uwagę na szczegóły oraz zaangażowaną w wykonywaną pracę.

Mam miesięczny okres wypowiedzenia. Forma zatrudnienia do ustalenia (umowa o pracę lub B2B). Jeśli szukają Państwo doświadczonego i zaangażowanego w pracownika to zapraszam do kontaktu.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Warszawa
Pracownik
Na Lento.pl od 14 lis 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń