Sylwester w Wenecji od 1394 zł !

Dodane: Sobota, 16 Maj, 2020  17:05
  • Kategoria: Usługi / Usługi rekreacyjne i turystyczne
  • Cena: 1 394 zł

Opis oferty:

ŚWIADCZENIA:
Cena obejmuje:
Przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu - 4 rozpoczęte doby hotelowe i 4 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny j. w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje:
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji), lokalnych przewodników, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych na terenie Włoch, kolacji sylwestrowej, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu i ich rezerwacja, przewodnicy, rejs statkiem i gondolami, system TGS): ok. 145 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet (nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 3 EUR – płatne bezpośrednio w hotelach).

PROGRAM:

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy i Austrię, późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicach Udine (w tym dniu nie ma kolacji w hotelu). Po drodze planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2
Śniadanie dla grup (SVX, SVY). W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji na parking Tronchetto. Następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Plac św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i wieżą dzwonniczą Campanile - najwyższa budowlą w mieście. Po południu zwiedzanie Bazyliki Św. Marka oraz jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne rejs gondolami po Canale Grande. Przejazd do hotelu w ok. Wenecji na nocleg. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd do Wenecji i dalszy ciąg zwiedzania miasta: Pałacu Dożów oraz wjazd na Campanille. Następnie zwiedzanie dzielnicy Rialto, ze słynnym mostem na Kanale Grande. Po południu czas wolny na zakupy i powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. Wieczorem kolacja sylwestrowa w restauracji należącej do hotelu (oddalonej o ok. 50 m). Dla chętnych Klientów (nie uczestniczących w kolacji sylwestrowej) ok. 22:00 wyjazd do Wenecji na świętowanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem i barką – w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 3:00 w nocy). (Trasa ok. 40 km).

Dzień 4
Po późnym śniadaniu, wyjazd do Padwy, jednego z najważniejszych ośrodków naukowych średniowiecza, w programie między innymi Piazza delle Erbe, Bazylika Św. Antoniego oraz spacer po starym mieście. Powrót do hotelu. (Trasa ok. 70 km).

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Werony, miasta słynnych kochanków Romea i Julii, gdzie zobaczymy miedzy innymi - Arena, Casa di Julietta (wg tradycji dom Julii), Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligeri, Torre de Lamberti - XII-wieczną wieżę, z której można podziwiać panoramę całego miasta, kościół St. Anastasia, Porta dei Borsari - największą bramę rzymską z początku I wieku. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km).

Dzień 6
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice ok. 13:00).

Więcej informacji w Biurze Podróży "Geotour",
pod numerem telefonu: 323 - pokaż numer telefonu - lub 500 - pokaż numer telefonu -
e-mailem: geotour@geotour.pl
internetowo: www.geotour.com.pl
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 28 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń