Sprzedam quantec med biorezonans technologia kwantowa.

Dodane: Poniedziałek, 18 Styczeń, 2021  08:55
  • Kategoria: Usługi / Usługi medyczne i zdrowotne
  • Cena: 17 000 zł

Opis oferty:

Sprzedam jedno z najnowocześniejszych urządzenie do biorezonansu kwantowego. Nowe urządzenie kosztowało i kosztuje nadal u producenta 10.000 Euro, Urządzenie było używane tylko prywatnie i sprzedaję je za poniżej pół ceny zakkupu.
QUANTEC MED więcej na www.quantec.eu
Aparat QUANTEC MED może być stosowany w przywracaniu zdrowia bardzo wielu różnych dolegliwości ma bardzo wiele możliwości zastosowania. Jest legalnie zarejestrowanym urządzeniem medycznym na terenie całej Unii Europejskiej.

Naturalne Centrum Zdrowia zdecydowało się na zastosowanie urządzenia QUANTEC MED w chwili, kiedy ilość udokumentowanych medycznie wyleczeń oraz poziom obsługi i szkoleń na terenie Polski osiągnęły stan pozwalający sądzić, że każdy, kwalifikujący się pacjent może przejść skuteczną terapię w sytuacjach, kiedy ani powszechna opieka zdrowotna, bazująca na medycynie akademickiej, ani wiele z oferowanych metod medycyny naturalnej, nie przynoszą oczekiwanego skutku

QUANTEC MED

Zasada działania polega na wibracjach, drganiach, które w pętli rezonansowej przejmują częstotliwości pacjenta, modulują je terapeutycznie i przekazują z powrotem.

Czym różni się QUANTEC MED
od innych aparatów z biorezonansem?
JEST TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH TECHNOLOGII KWANTOWYCH W PRZYWRACANIU ZDROWIA.

1-sza różnica Elektrody wszystkich dotychczasowych aparatów na rynku mają po jednym biegunie. Prąd przepływa od bieguna plusowego elektrody w jednej ręce do bieguna minusowego elektrody w drugiej ręce. W QUANTEC MED zastosowano elektrody dwubiegunowe, aby zapobiec tym przepływom silnych strumieni w poprzek całego ciała. Dzięki temu tylko bardzo delikatne eteryczne impulsy przepływają z ręki do ręki przez cały organizm.

2-ga różnica QUANTEC MED działa za pośrednictwem pól, nie wprowadza prądu do organizmu pacjenta. Elektrody posiadają płaszcze akrylowe, dzięki którym skóra dłoni nie styka się z elektrodą.

Działanie za pomocą pól widoczne jest już w fakcie, że diody luminescencyjne aparatu zapalają się, sygnalizując zbliżanie się dłoni, zanim jeszcze dotknie ona elektrody.
Zarówno terapia z pomocą pól (płaszcz akrylowy zapobiega przepływom prądu), jak i dwubiegunowe elektrody zostały opracowane wyłącznie dla QUANTEC MED i są zgłoszone w Niemieckim Urzędzie Patentów i Marek.
OCZEKUJĘ NA KONTAKT CENA DO NIEWIELKIEJ NEGOCJACJI.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Tomasz
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków