Spisy Umowę o wzajemnej wierności w DLAS

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Sobota, 26 Grudzień, 2020  09:45
  • Kategoria: Usługi / Usługi prawne i księgowe
  • Cena: 1 500 zł

Opis oferty:

Filia Szwedzkiej firmy DLS - Detektiver, Livvakter, Juridik sp. z o.o. posiadająca oddział w Polsce przy ul. Żurawiej 32/34 (przy ul. Marszałkowskiej 92) w Warszawie, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, oferująca w całej Polsce usługi Detektywistyczno-prawne, Ochrony osobistej, usługi Prawne oraz nowoczesne Szkolenia, wprowadza jako pierwsza w społeczeństwie Polskim „ UMOWĘ O WZAJEMNEJ WIERNOŚCI ”.
Celem tej nowoczesnej umowy jest wyeliminowanie wśród ludzi niewierności,zdradz i nielojalności seksualnej, oszustw ekonomicznych, przemocy i zemst kończących się niejednokrotnie zabójstwem. Niewierność i zdrady to efekt zaburzeń hormonalnych, które wywołują żädania do seksualnych przeżyć, które zwykle nie są jednorazowe? PARTNERSKIE konflikty powstają wtedy, gdy zaburzenia hormonalne (wywołane myśleniem oczyma), blokują logiczne myślenie. Choroba Genetyczna fałszywość , jest głównym powodem niewierności i zdrad. Niezaspokojenie seksualne u partnerów to dowód braku wiedzy i umiejętności o wzajemnych potrzebach seksualnych..
DLS-umowa o wzajemnej wierności jest umową prawnią i wiążącą, która jest spisana według indywidualnych partnerskich umów/potrzeb oraz okoliczności w celu zabezpieczenia dotrzymywania partnerskich obietnic i przysiąg. DLS-umowa partnerska wykrywa również chorobę FAŁSZYWOŚCI, na którą dużo osób w społeczeństwie choruje i KIEDY trzeba podpisać zobowiązania partnerskie dotyczące potrzeb ekonomicznych, seksualnych, przyjaźni, itd, które są potrzebne do współżycia i zaufania TO nagle powstają wymówki i usprawiedliwiena.
Choroba fałszywości pochodzi z uszkodzonych GENÓW, które otrzymuje się po rodzicach, i które w wieku dojrzałym ujawniają się w związkach partnerskich podczas niedotrzymywania umów,obietnic,przysiąg . Myślenie oczyma, wywołuje zaburzenia hormonalne i dorośli zachowują się tak samo jak dzieci, które chcą posiadać wszystko co widzą. Wiara w słowa „Miłość” lub „Kocham” jest to till 99% wzajemne oszukiwanie się. Słowa te ukrywają prawdę i wzajemne oczekiwania. Gdyby te powszechne słowa odzwierciedlały prawdę i wzajemne oczekiwania, to zdrady,nieuczciwość, niewierniści, nie miałyby miejsca . Używanie tych słów e celu oszołomienia , jest celowe i służy do skrócenia czasu i drogi do zabaw i przeżyć seksualnych lub ekonomicznych oszustw.
DLS-umowa o wzajemnej wierności jest podpisana lub u notariusza lub w obecności 2-świadków potwierdzających tekst umowy i podpisy partnerów, po obopólnym zatwierdzeniu tekstu warunków umowy oraz warunków zerwania umowy. Przed podpisaniem umowy każdy z partnerów jest kontrolowany w zakresie stanu zdrowia, równowagi psychicznego i osobistego balansu, jak również dokonuje się sprawdzenie nałogów alkoholowych, narkotycznych, pobieranie lekarstw, itd. Zerwanie umowy, zobowiązuje partnera lub partnerkę do ekonomicznych odszkodowań, utraty wspólnego dorobku,itd, oraz obciążeń moralnych poprzez wpisanie do Rejestru Fałszywych Partnerów. DLS-umowa o wzajemnej wierności partnerzy mogą rozwiązać TYLKO za obustronym porozumieniem i zgodą,.
Zapamiętaj ! Ten partner lub partnerka , który/a i nie chce spisać DLS-umowy o wzajemnej wierności nie nadaje się na życiowego partnera. Osoba ta choruje na chorobę Fałszywość i nie będzie wiernym życiowym partnerem. Bojaźń partnera/ki co do spisaniai i podpisania DLS-umowy o wzajemnej wierności potwierdza że wybrany partner/ka nie będzie dotrzymywać wzajemnych obietnic, umów

oraz przysiąg, itd. Do takiej osoby nie można mieć zaufania by móc uznać ją za wiarygodną. Kobiety wybierają mężczyzn i muszą zawsze myśleć przed seksualnym zbliżeniem, czy wybrany partner jest właściwym ojcem dla ich dzieci.
DLS-umowa o wzajemnej wierności, jest zabezpieczeniem życiowej 100% wierności we współżyciu i dla kobiet i mężczyzn i dla ich wspólnych lub adoptowanych dzieci.
Koszt spisania umowy o wierności wynosi 1.500,-zł Zamówienia należy kierowć na e-mail: dls@dls-detektiver.pl lub telefonicznie na 881 - pokaż numer telefonu - .
Osoba odpowiedzialna Henryk Sanda.

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Warszawa / Wola
Henryk Sanda
Na Lento.pl od 21 gru 2015
Konto prywatne
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Może Cię zainteresować:

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków