SKUTECZNE szkolenie Twojego psa, cała Wawa!

Dodane: Piątek, 22 Styczeń, 2021  07:22
  • Kategoria: Usługi / Usługi dla zwierząt
  • Cena: 150 zł

Opis oferty:

Jak wiadomo, nic tak nie motywuje, jak zapisanie się na kurs!
Dodatkowo dajemy na niego 100zł zniżki! Nie zwlekaj, żeby nie przegapić;) DOJAZD DO KLIENTA GRATIS!
Zapisz grafikę i pokaż ją przy podpisaniu umowy!
Pssst! Innym też możesz podesłać!
----------------------------
Często można spotkać się z opinią, że psa należy po prostu kochać. I ciężko byłoby się z tym nie zgodzić, gdyby nie to, że rozwinięciem jest stwierdzenie, że szkolenie to niepotrzebne męczenie zwierzęcia, wprowadzanie do jego zachowania sztuczności. Tymczasem...
Kochać trzeba mądrze!

Brak postawienia wobec psa jakichkolwiek wymagań, oczekiwań, nie tylko zaburza wzajemne relacje lub, co gorsza, prowadzi wręcz do ich zaniku - pies żyje własnym życiem obok nas, zamiast z nami. Także denerwuje i męczy.
Denerwuje ręka wyciągana na spacerach do granic możliwości, denerwuje uporczywe nawoływanie psa do powrotu, zwłaszcza, gdy nam się śpieszy, denerwuje hałas... Z czasem denerwuje i budzi frustracje sama obecność pupila. Owszem, można w imię źle rozumianej miłości wobec czworonoga tłumić te uczucia i tolerować jego zachowanie, dostosować się do niego, ale...
Po pierwsze nie jest to komfortowe, ani dla nas, ani... dla samego psa, który wbrew pozorom bezpieczniej, pewniej się czuje mając ustalone granice. Po drugie, nie zapominajmy, że żyjemy w szerszym kręgu społecznym i to, że my się na coś godzimy, nie oznacza, że również sąsiadom musi to nie przeszkadzać. Nawet, jeśli dysponujemy ogrodzona posesją, szczekający pies jest uciążliwy dla otoczenia... Nie mówiąc o tym, że czasem pies musi tę posesję opuścić, chociażby przy okazji wizyty u lekarza... Poza tym, brak kontroli nad psem, zwłaszcza w miejskich realiach, jest niebezpieczny dla niego samego. Często skutkuje potrąceniami przez samochód, wzajemnymi pogryzieniami, zjedzeniem trutki... Przykłady można mnożyć.

Niezależnie od Twoich oczekiwań wobec psa, niezależnie, czy ma być domową maskotką czy kompanem szalonych zabaw czy też planujesz z nim pracować w jakiejś dziedzinie - pies powinien być wychowany. W takim popularnym, społecznym, tego słowa znaczeniu.

Co u nas znajdziesz?

Przede wszystkim możliwość nawiązania i pogłębienia więzi ze swoim psem.

Nowo przybyłego domownika, szczeniaczka pomożemy wprowadzić w świat i zdobyć pierwsze szlify dobrego wychowania. Psom wykazującym obawę w kontaktach z pobratymcami, czy obarczonemu bagażem doświadczeń szczęśliwcowi, który wreszcie znalazł swój dom i swojego opiekuna pokażemy alternatywę dotychczasowych doświadczeń . Opiekunom starszych, zżytych już z rodziną, choć bywa, że niesfornych i... niezrozumianych pupili pomożemy nawiązać nić porozumienia i zbudować prawidłowe relacje z nimi.

Gdzie i kiedy nas znajdziesz?

Działamy na terenie Warszawy, czasem zahaczając o jej peryferie. Czas i miejsce spotkań ustalane są z każdym indywidualnie (lub z grupą). Jednak zasadą jest, że spotykamy się w różnych miejscach, o różnych porach, w różnym towarzystwie. Nie tylko pozwala to na dużą elastyczność względem możliwości czasowych Klienta, ale w naturalny sposób urozmaica scenerię lekcji, wzbogacając je w różnorakie bodźce.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Aga
Na Lento.pl od 22 paź 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków