SB-20 BOXMAKER (produkcja pudełek), prod. Pak-Projekt Serbia

Warszawa / Śródmieście
Odświeżone: Wtorek, 18 Luty, 2025  20:36
101 250 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Wyposażenie dla firm / Maszyny i urządzenia dla firm

Opis oferty

Witam wszystkich zainteresowanych!
UWAGA, MOŻE TERAZ JEST CZAS KUPIĆ NOWY SPRZĘT DLA PAŃSTWA FIRMY PO OKAZYJNEJ CENIE.

Ruszamy z NOWĄ PROMOCJĄ, sprzedaży maszyn renomowanego Serbskiego Producenta maszyn, Pak-Projekt.
.SPRZEDAŻ TERAZ MASZYNYPAK S.R.O.
RÓWNIEŻ I TE PODANE CENE SĄ DO NEGOCJACJI.
Ponieważ Nasze maszyny tego typu są już od roku 2006 znane na Polskim rynku,(sprzedano ponad 350 sztuk), nie będziemy sie rozpisywać , dla tego możemy pokazać u klientów jak maszyna pracuje.
W konkretnej oferty jest maszyna o symbolu:
SB-20 (DVNS1S2) Takie wyposażenie maszyny jest już w standardzie, I DLA TEGO ICH JUŻ NIE BĘDZIE W SYMBOLU MASZYNY.
SB- połączenie bigówki i szczelinówki
„20”—oznacza roboczą szerokość maszyny, w tym oznaczeniu 2000mm, to znaczy że maksimalna szerokość formatki którą można przepuścić przez maszynę wynosi 2000mm, długość formatki niema ograniczeń.
"DV:- opcja dodatkowych walców które umożliwiają pierwsze uderzenie szczeliny już od samego początku formatki STANDARD
"N"- opcja dolnych noży po całej szerokości maszyny, umożliwia szybsze przestawianie maszyny z jednego rozmiaru na drugi.STANDARD
„S1”—opcja z serwo silnikiem przy przesuwaniu formatki, powiększa wydajność około 30%, a najważniejsze precyzyjność maszyny jest 100% (+-1mm).STANDARD
„S2”—opcja serwo silnika i przy uderzaniu szczelin, trochę szybsza, ale ważniejsze, niema „grzania silnika” przy temperaturach w otoczeniu powyżej 30C.STANDARD
PRODUKUJEMY SZEROKOŚCI OD 1400, CO 200MM DO 2400MM. Na specjalnie zamówienie i 2600 i 2800mm, sprzedane w Polsce.
Cena maszyny jest uwarunkowana od kursa Euro w danym momentu, oferowana maszyna cena w Euro 22.500 netto. Można sie rozliczyć i w Euro lub w PLN, jak klientowi pasuje.
KAŻDA MASZYNA MOŻE BYĆ ZAMÓWIONA Z DODATKOWYMY RÓŻNIMY OPCJAMY:
Wystawione zdjęcia mogą sie różnić od opisu.
DODATKOWE OPCJE w których można wyposażyć maszyne:

"R"-- symbol w nazwie maszyny o znaczeniu że maszyna jest z opcją wycinania otworów, najczęściej otwór na "rękę" ale może bić i innego kształtu otwór, w zależności od wykrojnika. DOPŁATA ZA TĘ OPCJE od 2.950 do 3.650 euro, w zależności od szerokości maszyny. . Przestawianie silnika z wykrojnikiem jest już w nowej wersji, przestawia się w 5 sec. Jednym palcem ręki. (Przedtem zajmowało 3-5 minut.)
"K"-- opcja ucinania formatki poprzek, na prz. formatka długa 240 cm a klient potrzebuje 210cm. Ta opcja jest napędzana „powietrzem” a może bić i silniczkiem. DOPŁATA od 4.500 do 6.500 euro, w zależności od szerokości maszyny.
„F”- opcja Fefco, maszyna wyposażona w dwa cylindra pneumatyczna z okrąglimy nożami (NIE SKALPEL), do ucinania tak zwanych „wąsów: do klejenia, ale można i dowolne ucinać i samą formatke wzdłuż. DOPŁATA 3.250 do 3.850 Euro.
"P"-- opcja z drukarką flexo jednokolorową , szerokość nadruku 20cm ( w opcji 40cm), a długość nadruku 50 cm. DOPŁATA 5.900 euro
"G"- opcja klejenia (Glu), pudełka, najnowsza opcja..
Za wszystkie dodatkowe pytania służymy pomocą, kontakt zawsze pod e mailem, lub telefoniczne 22 728-04-37 (kom.*********)
Służymy pomocą przy załatwianiu LEASINGU.
PS.
1. Maszyna spezedawana przez nasza Slowacką firmie Maszynypak S.R.O. i dla tego cena netto (bez Vat-u), obowiazuje.
Podana cena jest ceną netto po kursie 1Eur=4,50
2. wszystkie maszyny na zamówienie, można zamówić maszynę z różnimy opcjami "pod klienta".
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Aleksandar
Konto prywatne
Na Lento.pl od 08 maj 2023
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków