Saluti Roma czyli weekend w Rzymie od 1720 zł !

Dodane: Środa, 11 Wrzesień, 2019  13:32
  • Kategoria: Usługi / Usługi rekreacyjne i turystyczne
  • Cena: 1 720 zł

Opis oferty:

Świadczenia:
Cena obejmuje przelot samolotem linii Wizzair, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania kontynentalne, za dopłatą kolacje (3), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje:
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych na terenie Włoch, wieczoru włoskiego 25 EUR, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu i ich rezerwacje, przewodnicy, przejazdy metrem, system TGS, wieczór włoski): ok. 160 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet (nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 3 EUR - płatne bezpośrednio w hotelach).

Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej - seniorów od 65 roku - bilety ulgowe za okazaniem dowodu osobistego - inwalidów - bilety ulgowe/ gratis za okazaniem legitymacji inwalidzkiej ze stopniem upośledzenia. Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

Program:
SALUTI ROMA - Rzym i Watykan 5 dni
Watykan i Kaplica Sykstyńska, Fontanna di Trevi - barokowy skarb Rzymu, Schody Hiszpańskie i fontanna Barcaccia, Antyczne Koloseum i Forum Romanum - architektoniczne cuda starożytności, Anioł Pański - spotkanie z Papieżem, Kwirynał - słynne rzymskie wzgórze, San Clemente - niepowtarzalna lekcja historii Rzymu

Dzień 1 10:15 Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie, przy stanowisku odpraw Rainbow Tours.

12:15 Wylot do Rzymu linią Wizzair /14:45 Przylot do Rzymu, transfer do hotelu, czas wolny. (Trasa ok. 60 km)
Dzień 2 Śniadanie, zwiedzanie miasta rozpoczniemy od jego części starożytnej Kościoła San Clemente, który powstał na miejscu domu rzymskiego. Następnym punktem programu będzie wizyta w Koloseum (zwiedzanie także wewnątrz) i na Forum Romanum. Udamy się również na wzgórze Kapitol a zwiedzanie zakończymy w Panteonie, który jest jedną z najlepiej zachowanych budowli z czasów starożytnego Rzymu. Czas wolny i powrót do hotelu na nocleg (przejazdy komunikacją miejską). (Trasa ok. 30 km)
Dzień 3 Po śniadaniu przejazd do Watykanu. W programie Muzea Watykańskie ze słynną Kaplicą Sykstyńską, Bazylika św. Piotra, a także wizyta przy grobie Jana Pawła II. Następnie czas wolny i powrót do hotelu na nocleg (przejazdy komunikacja miejską). Czas wolny, w trakcie którego dla chętnych - wieczór włoski w stylowej rzymskiej restauracji (płatny dodatkowo). Późnym wieczorem powrót do hotelu na nocleg. Uwaga! - w tym dniu nie ma kolacji w hotelu. (Trasa ok. 30 km)
Dzień 4 Po śniadaniu przejazd do Watykanu, gdzie będziemy uczestniczyć w niedzielnym nabożeństwie Anioł Pański (podczas pobytu Papieża w Rzymie).

Następnie zwiedzanie Rzymu barokowego: Plac Navona, Plac Hiszpański, Fontanna di Trevi, Kwirynał, zwiedzanie zakończymy na Placu Barberini ze słynną Fontanną Trytona. Czas wolny i powrót do hotelu na nocleg (przejazdy komunikacja miejską). (Trasa ok. 30 km)
Dzień 5 Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, czas wolny, a następnie transfer na lotnisko. (Trasa ok.60 km) 15:20 Wylot do Warszawy 17:50 Lądowanie w Warszawie
UWAGA! Ww. program należy traktować ramowo i może on ulec zmianie, oczywiście z zachowaniem wszystkich pozycji zwiedzania. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego w Rzymie przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.


Aktualne terminy i ceny oraz więcej informacji
w Biurze Podróży "Geotour",
pod numerem telefonu: 323 - pokaż numer telefonu - lub 500 - pokaż numer telefonu -
@
www.superwakacje.com.pl
www.geotour.com.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Biuro Podróży Geotour
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 28 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń