Rozmawiaj po angielsku przez Skype!

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 07 Lipiec, 2019  20:53
  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia
  • Cena: 50 zł

Opis oferty:

Witaj,

Z tej strony Marek, magister filologii angielskiej. Od 15 lat jestem nauczycielem języka angielskiego. Język angielski jest moją pasją. Prowadzę bloga językowego rozmawiajpoangielsku.pl. Uczę osoby na różnych poziomach językowych począwszy od ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim aż do osób zaawansowanych na poziomie C1-C2.

Jakie jest moje nastawienie do nauczania języka angielskiego?

Nauka ze mną wygląda zupełnie inaczej niż na tradycyjnym kursie języka angielskiego albo w szkole. Często słyszę od moich uczniów pozytywnie zaskoczonych moi sposobem nauczania, że mieli już wielu nauczycieli, ale żaden z nich nie mówił o rzeczach, o których ja im mówię. Uczę ludzi, jak efektywnie komunikować się w języku angielskim. Koncentruję się na odpowiednim nastawieniu do mówienia po angielsku. Pracuję z uczniem jak trener językowy.

Jak nauczam, jakie metody stosuję?

Stawiam na praktykę. Upraszczam zagadnienia gramatyczne z naciskiem na gramatykę praktyczną, a nie teoretyczną. Stosuję metodę małych kroków. Wszelkie metody wprowadzam stopniowo, aby uczeń mógł je łatwo wcielić w swoje życie i używać ich intuicyjnie Uczę elastycznie czyli kurs jest w pełni i interaktywny i zmienia się w zależności od celów i postępu ucznia.

Jak wyglądają zajęcia ze mną?

Na pierwszych zajęciach poznaję nowego ucznia, jakie ma przekonania odnośnie mówienia po angielsku, jakie ma mocne strony, jakie zaganienia językowe sprawiają mu najwięcej trudności. Staram się poznać jaką ma motywację do nauki języka. Wspólnie ustalamy cele krótko i długo terminowe. Dzięki temu mogę opracować dla niego indywidualny plan rozwoju językowego. Podczas zajęć przeprowadzam rozmowę w języku angielskim, aby ocenić faktyczny poziom językowy danej osoby. Później przedstawiam mu dalszy plan działania. Na kolejnych zajęciach stopniowo wprowadzam moje autorskie metody oraz ćwiczenia, dzięki którym kursant będzie ćwiczył poszczególne umiejętności językowe i pracował nad swoimi słabymi punktami.

Co osiągniesz dzięki zajęciom ze mną?

-Zaczniesz traktować naukę języka angielskiego jako przyjemność, a nie obowiązek.

-Zmienisz swoje myślenie na temat używania języka angielskiego w mowie. Mówienie po angielsku będzie dla ciebie proste i intuicyjne.

-Zaczniesz myśleć jak anglik native speaker.

-Oswoisz się ze stresem związanym z mówieniem, który po zajęciach ze mną będzie Cię motywować, a nie blokować przed mówieniem.
-Będziesz w stanie poradzić sobie podczas rozmowy nawet jeśli zabraknie Ci słów.

-Będziesz potrafił w praktyce wykorzystywać angielskie słowa oraz wyrażenia w wielu sytuacjach dnia codziennego.

-Będziesz uczyć się tylko słów, których potrzebujesz tu i teraz albo w przyszłości.
-Będziesz używał czasów gramatycznych poprawnie w swoich wypowiedziach i już nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać, kiedy użyć danego czasu.

-Rozwiniesz umiejętność uważnego słuchania. Będziesz wiedział na czym się skoncentrować podczas słuchania drugiej osoby mówiącej do Ciebie po angielsku, aby zrozumieć dokładnie cały przekaz.

Jakie gratisy oferuję?

Pierwsze zajęcia są gratis. Dzięki temu nic nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać. :)

Cena: 50zł za 60 minut konwersacji przez Skype

Kontakt skype: Marek Rozmawiajpoangielsku

Pozdrawiam

Marek

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Warszawa
Marek
Na Lento.pl od 18 lut 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń