restrukturyzacja, oddłużanie, kupie spółkę, pomoc dłużnikom

Dodane: Poniedziałek, 25 Styczeń, 2021  22:44
  • Kategoria: Usługi / Usługi prawne i księgowe

Opis oferty:

Szanowni Państwo,

Nasz zespół Prawników od 15 lat zajmuje się sprawami z zakresu oddłużenia osób fizycznych i firm. Działamy w zakresie negocjowania ugód z bankami oraz upadłości konsumenckiej i firm.

Jeśli nie stać Cię na spłatę zobowiązań, nękają Cię windykatorzy lub komornicy zgłoś się do nas. Porada telefoniczna nic nie kosztuje, a w trakcie rozmowy poznasz szczegóły naszej oferty.

W ramach naszych działań pomożemy zmniejszyć poprzez restrukturyzację Twoje miesięczne zobowiązania, żebyś spokojnie je spłacił/a w ratach. Współpracujemy w zakresie ugód z większością banków w kraju. W przypadku gdy sytuacja finansowa jest skrajnie trudna w oparciu o przepisy prawa, na drodze sądowej uzyskamy całkowite umorzenie długów. Upadłość konsumencka to szybkie wyjście z problemów.

Czym jest upadłość konsumencka?
Upadłość konsumencka jest postępowaniem sądowym przewidzianym dla osób fizycznych którzy stali się niewypłacalni. Niewypłacalność to stan, w którym dłużnik nie jest w stanie wykonywać swoich wymagalnych zobowiązań pieniężnych np.: nie ma pieniędzy na jednoczesny zakup środków codziennego użytku oraz spłatę pożyczki. Upadłość konsumencka pozwala na umorzenie całości lub części długów konsumenta.Pierwszym krokiem do takiego postępowania jest jego zaplanowanie i przygotowanie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej do właściwego sądu.

Zajmujemy się także skupem i likwidacja spółek które posiadają stratę. Przejmujemy zarząd, kontakty z wierzycielami. Składamy wnioski do KRS. W przeciwieństwie do konkurencji prowadzimy postępowanie, aż do czasu wykreślenia podmiotu z rejestru.

Nasze atuty to:
- szybkość działania,
- atrakcyjna cena,
- duże doświadczenie poparte wynikami.

Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy biura w większości dużych miast. Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Dział Prawny
Na Lento.pl od 06 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków