Reksio - słodycz + równowaga

Dodane: Niedziela, 31 Maj, 2020  19:47
Promowane Regionalne
  • Kategoria: Psy
  • Rasa:Psy ze schronisk
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Reksio urodził się w październiku 2016r. jako jeden z wielu psów w wiejskim gospodarstwie położonym w Lucimii nad Wisłą (gmina Przyłęk, województwo mazowieckie). W tamtym czasie stado liczyło prawie 40 psów.

Wychowywany był bardziej przez psy niż człowieka i wkroczył w dorosłe życie z brakami w socjalizacji - był lękliwy, nieufnych - długo pracowaliśmy, by nam zaufał.
Z perspektywy czasu widzimy, że Reksio zrobił ogromne postępy w swoim kontakcie z człowiekiem, ale nadal obawia się osób, których nie zna.

Jest z natury spokojny i ostrożny, niepewnie się czuje w nowych miejscach i sytuacjach, ale szybko się uczy. Bez problemu opanował naukę chodzenia na smyczy, spacerowania, wyjazdów samochodem na spacery do lasu. Jest typowym wiejskim chłopakiem, ale zabieramy go też na spacery do miasta - miejski ruch go stresuje, choć radzi sobie i przełamuje swoje obawy.

Reksio jest psem średniej wielkości (zbliżony gabarytami do boksera).
Jest wykastrowany, zdrowy i oznakowany elektronicznie.

Czeka na spokojny, doświadczony dom i na człowieka z wielkim serceem, który da szansę wiejskiemu psu oraz doceni jego świetne usposobienie.
To przesympatyczny pies, który bardzo lgnie do człowieka, gdy już mu zaufał. Z człowieka czerpie swoje poczucie bezpieczeństwa.

Reksio potrzebuje czasu i cierpliwości, by się zaadaptować do nowego miejsca i nauczyć się reguł życia domowego. Na ten moment zna tylko podwórko, budę i stado, w którym wyrósł.

Dobrze dogaduje się z psami oraz kotami.

Idealnym byłby dla niego dom z ogrodem (z zastrzeżeniem, że Reksio docelowo zamieszka w domu). Mile widziany jakiś spokojny psi rezydent.

Reksio mieszka aktualnie w wiejskim gospodarstwie, w którym się urodził (Lucimia, powiat zwoleński, województwo mazowieckie).

Każdy kolejny tydzień podwórkowej wegetacji pracuje na jego niekorzyść.

Tel. w sprawie adopcji Reksia: 665 - pokaż numer telefonu - , 608-09-09-89
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Agata Frączek
Na Lento.pl od 13 kwi 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń