Rekruter w Dziale HR - praca zdalna dla osoby z orzeczeniem

Dodane: Poniedziałek, 15 Lipiec, 2019  07:02
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Pracodawca: OBPON

Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu i masz smykałkę do rekrutacji? Nasz Klient to polski lider w branży retail. Potrafi łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. Pracujący dla Niego ludzie są pełni energii i skoncentrowani na realizacji spektakularnych celów. Poszukujemy osoby na stanowisko: Rekruter w Dziale HR - praca zdalna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Podstawowe obowiązki:
• wsparcie zespołu HR w pozyskiwaniu kandydatów na bieżące stanowiska,
• zdalne prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla Klienta za pomocą platformy rekrutacyjnej,
• wstępny wywiad telefoniczny na podstawie skryptu,
• umawianie kandydatów na spotkania rekrutacyjne
• aktywna analiza ofert rekrutacyjnych na portalach społecznościowych,
• obsługa mailowa w ramach prowadzonych rekrutacji,
• publikację ogłoszeń i informacji na temat Klienta i pracy w Działach Przygotowania Produktu,
• wprowadzenie danych do systemu rekrutacyjnego,
• tworzenie bazy wydarzeń, w których Klient mógłby uczestniczyć.

Wymagania:
• umiejętność efektywnego i partnerskiego komunikowania się oraz budowania pozytywnych, długotrwałych relacji,
• duża samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
• umiejętność obsługi MS Office,
• sumienność i otwartość w kontaktach z ludźmi, pozytywne podejście do życia i wykonywanych działań,
• nasz Klient to bezkonkurencyjny lider w polskiej branży fashion, szukamy osoby ze zmysłem estetycznym, interesującej się trendami w modzie,
• cenimy ludzi z pasjami, wierzymy że rodzi to potencjał, który przekłada się na pracę zawodową.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• wynagrodzenie zawsze na czas + benefity: karta mulitisport, prywatna opieka medyczne Enel-med lub Luxmed, bony zakupowe.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: @

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: @

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Darek
Na Lento.pl od 12 mar 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń