Wybierz lokalizacje
Nie znaleziono wpisanej lokalizacji
Twoja lokalizacja: Ukryj
Zlokalizuj mnie lokalizuję
Nie udało się zlokalizować, pozwól lento na korzystanie z lokalizacji
Cała Polska
Mazowieckie
Warszawa
Ochota
Wybierz promień
+0 km
+5 km
+15 km
+25 km
+50 km
Zapisz wyszukiwanie
Promowane (pokaż promowane)
5
b.miłe i b.długie spotkania Ty: chudy/szczup/sport 18-30 l.
Promowane

LOKUM JEST. Ja, 53 lata/180 wzr/80 kg (zdjęcia aktualne), mały brzuszek. Ty: 18-30 lat, szczupły, chudy lub/i ...

Robert,  53 lata, Warszawa
wczoraj 22:18
Przyjaciółki domu szukamy
Promowane

Dojrzałej, bezpruderyjnej kobiety do dłuższej relacji szukamy. Idealnie byłoby gdyby była naturystką. My; stare 70 ...

Ania i Leszek, Cała Polska (Gdańsk)
30 lip 06:51
Szukam dyskretnej kobiety
Promowane

Szukam atrakcyjnej i otwartej kobiety w zbliżonym wieku do dyskretnej znajomości. Mam 46 lat, bardzo aktywny sportowo, ...

Tomek,  46 lat, Warszawa
dzisiaj 08:22
2
Spokojny i normalny facet pozna uroczą kobietę na poważnie.
Promowane

Mam 41 lat, dbam o siebie i często słyszę, że wyglądam młodziej, niż wskazuje metryka. Jestem spokojny, opanowany i ...

Tomasz,  41 lat, Cała Polska (Gdańsk)
wczoraj 15:49
2
Matrymonialne
Promowane

Chętnie poznam dziewczynę, kobietę w celu przyjaźni. Ja wolny,troskliwy, bezdzietny po przejściach. Dzieci nie są ...

Marek,  50 lat, Cała Polska (Poznań)
dzisiaj 13:08
Szukam partnera do stałego związku
Promowane

Mam 38 lat, 155 cm wzrostu, ważę ok. 55 kg, jestem krótko obciętym szatynem, mam zielone oczy i noszę okulary. Tym, co ...

Hubert,  38 lat, Cała Polska (Wrocław)
wczoraj 01:07
Bliska relacja
Promowane

czesc Szukam towarzyszki do fajnego spedzania czasu. moze jakis weeekndowy wypad preferuje szczuple kobiety. ja 38 lat

Tom,  38 lat, Cała Polska (Warszawa)
wczoraj 19:52
Fajny facet z klasą szuka Pani do lat 54
Promowane

Samotny, usportowiony, niepalący, kulturalny przedsiębiorca z klasą szuka Pani bez bóli głowy do lat 54 do bliskiej ...

Łukasz,  59 lat, Cała Polska (Wrocław)
dzisiaj 18:51
Pozostałe ogłoszenia
Teraz Miłe spędzenie czasu

Poznam młodszych, by u mnie w domu spędzić miło czas. Rodzaj rozrywki ustalimy na priv

Kuba,  43 lata, Warszawa (Ochota)
dzisiaj 20:26
Weekend

Ma ktoś ogolnie na coś ochotę?

Buuu,  49 lat, Warszawa (Ochota)
dzisiaj 16:30
chciałabyś zostać mamą? cała Polska

Cześć, jeżeli chciałabyś zostać mamą ale jest Ci ciężko znaleźć odpowiedniego partnera i nie chcesz tego zrobić z ...

Tulipan90,  36 lat, Warszawa (Ochota)
dzisiaj 12:20
Szukam emocji w codzienności
Promowane

Szukam znajomości... spotkań, które działają jak przekroczenie granicy wyobraźni. Niby nic się nie zmienia… a jednak ...

Piotr,  46 lat, Warszawa
dzisiaj 09:42
16
Promocja na fajnego chłopaka! Ostatnia sztuka!

Witaj! Czy wierzysz, że życie może zaskakiwać? Czy spodziewasz się niespodziewanego? Może mogę być dla Ciebie tym, ...

Paweł,  37 lat, Warszawa
dzisiaj 09:39
Pan pozna panią

Jestem jeszcze atrakcyjnym mężczyzną 73 lat, wzrost 182 cm, poznam Panią atrakcyjną w szerokim tego słowa znaczeniu w ...

Wojciech,  73 lata, Warszawa (Ochota)
dzisiaj 08:24
Młody szuka

Cześć, młody (jeszcze 22 letni) chłopak szuka mobilnego Pana. Więcej info na priv!

Robert,  23 lata, Warszawa (Ochota)
dzisiaj 05:47
poznam dobrego człowieka i przyjaciela

Ukrainka,od wielu lat mieszkająca w Warszawie,podobno nie brzydka,wesoła,wrażliwa,uczuciowa,mająca w sobie dużo ciepła ...

Lesia,  56 lat, Warszawa
wczoraj 23:13
3
Kogoś na dłużej, CD szuka

Hej, kogoś w takich klimatach. Szukam na dłużej, nie pisać Ci szukający na raz. Dyskretnego Pana, starszego. Opisz się ...

Papryczkaa,  31 lat, Warszawa (Ochota)
wczoraj 22:05
Teraz: Pełnoletniego ucznia, studenta

Mieszkam sam. Poznam do miłej znajomości. Szczegoly priv

Hello,  43 lata, Warszawa (Ochota)
wczoraj 18:21
Para szuka koleżanki

Dzień dobry Wyzwolona, atrakcyjna i dojrzała para (on 56 ona 55) szuka interesującej kobiety do wspólnego spędzania ...

wczoraj 14:07
Miśka na teraz

Szukam Miśka na teraz Więcej informacji na priv

Mlody,  27 lat, Warszawa (Ochota)
wczoraj 01:39
3
masaż

Tomasz z Warszawy jestem otwarty na propozycję masażu a jaki to już od ciebie zależy na co masz ochotę...

Tomasz,  58 lat, Warszawa (Ochota)
30 lip 16:57
Dwóch pragnie jednej

Dwóch 50 latków pozna zdecydowaną mężatkę , wdowę , kobietę w separacji na miłe spotkania przy muzyce relaksacyjnej ...

30 lip 16:56
Pania na wesele

Poszukiwa Pani, z poczuciem humoru , z pozytywnym nastawieniem /Towarzyszka na wyjście ze mną na wesele (koniec czerwca ...

Marek,  53 lata, Warszawa (Ochota)
28 lip 13:45
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Spędzasz samotnie ten czas ...

Witajcie mile Panie jkiedy spędzasz sama ten czas czy taz samotnie nie masz konkretnych planów na ten .... a chciał bys ...

Piotr,  59 lat, Warszawa (Ochota)
27 lip 09:42
POZNAM FAJNĄ

Cześć, Dość przystojny, pozna empatyczną, w miarę atrakcyjną, zmysłową, troszkę szaloną i S..owną kobietę ...

Natural,  54 lata, Warszawa (Ochota)
25 lip 20:21
Pan szuka pana

Uwielbiam damska bieliznę sukienki i wogule szukam kogoś w klimacie crossdres więcej na priv

Julcia,  39 lat, Warszawa (Ochota)
25 lip 10:41
Wawa35 - dziadka misia dziś

Odwiedzę dziś starszego (55-65) starszego misia. Ja szczupły, zadbany, sympatyczny, mobilny. Ty - brzuszek, zarost, zadbany.

Misiolubny,  39 lat, Warszawa (Ochota)
25 lip 01:45
2
PILNE ? Poznam panią na wyjazd nad morze Warszawa o okolice

Dzień dobry zaproszę na weekend nad morze Ustka miłą samotną dojrzałą kobietę wszystkie koszty po mojej stronie mam ...

Mis,  44 lata, Warszawa (Ochota)
20 lip 21:59
Urlop w lipcu na 5-10 dni

Pomyślałem, że warto byłoby spróbować znaleźć tutaj kogoś na wspólny urlop. Samemu można lecieć , ale lepiej z ...

Jarek,  38 lat, Warszawa (Ochota)
18 lip 13:35
26 szukam starszej kobiety

Czesc chętnie sie spotkam i poznam zapraszam! szybko odpisuje 26 wysportowany lubiący starsze Chetnie sie spotkam

Mateusz,  26 lat, Warszawa (Ochota)
17 lip 14:27
Pań szuka Pani

Witam. Chciałbym poznać kobietę do stałego związku od 35 do 48 lat , najlepiej panią szczupłą bo sam jestem ...

Mariusz,  47 lat, Warszawa (Ochota)
15 lip 19:37
pani spokojna dla spokojnego

Spotkam się ze szczupłą Panią, myślę o długiej znajomości, Oprócz samotności , mam różne zainteresowania, ...

Stanisław,  73 lata, Warszawa (Ochota)
06 lip 13:12
Kobiety naturalnej - niedepilowanej

Jestem zainteresowany poznaniem dziewczyny/kobiety naturalnej, która się nie depiluje i nie czuje z tego powodu ...

Emil,  105 lat, Warszawa (Ochota)
02 lip 00:53
Pan z b.dużym humorem poszukuje

40+ letni, zadbany, bardzo konkretny brunet i b.dużym humorem, poszukuje jednej kobiecej Pani do chętnie dłuższej relacji.

Marcin,  40 lat, Warszawa (Ochota)
01 lip 00:50
Dyskretna znajomość

Szukam dyskretnej znajomości z normalnym facetem. Nie mam zbyt dużego doświaczenia Nie szukam na szybkie spotkanie po ...

uwu,  32 lata, Warszawa (Ochota)
28 cze 22:33
2
dość samotności

Cześć, Szukam kobiety, z którą można stworzyć fajną relację opartą na szczerości, szacunku i wzajemnym ...

Łukasz,  44 lata, Warszawa (Ochota)
26 cze 10:44
2
Poznam młodą Ukrainkę., Białorusinkę, Rosjankę, Polkę

WITAM WAS DZIEWCZYNY! Poznam młodą Ukrainkę., Białorusinkę, Rosjankę, Polkę może mieć 1-o dziecko. Mieszkam sam w ...

Janek,  65 lat, Warszawa (Ochota)
21 cze 14:08
Diabel szuka towarzyszki

Sam diabel poszukuje osoby z ktora mogl by popisac, by wypelnic nude na jaka jest skazany... Pewnie kazdy wie cos o diable, ...

Normalny

Tylko poważny związek sympatyczny,uśmiechnięty,ciepły,zaangażowany,rodzinny, szczery,słaby i silny,53 ...

Piotr,  56 lat, Warszawa (Ochota)
16 cze 22:28
Poznam starszego, nawet dziś

Witam, poznam starszego od siebie z fajnym.Mam 36 lat, 180/82, zadbany. Spotkanie możliwe jeszcze dziś

Paweł,  36 lat, Warszawa (Ochota)
13 cze 18:18
Może kawa?

Witam, może masz ochotę na mile spotkanie daj znać na Priv

Sssss,  39 lat, Warszawa (Ochota)
09 cze 08:02
Poznam Łódź/ Warszawa

Dużo podróżuje

Golden,  31 lat, Warszawa (Ochota)
07 cze 20:42
Dyskretny męski 38l

Szukam fajnego kumpla w podobnym wieku. Bez przegięć , męskiego na miły czas. Ja 38bi

Bart,  40 lat, Warszawa (Ochota)
06 cze 06:25

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail