przepychanie rur Ochota

Dodane: Czwartek, 07 Maj, 2020  20:27
  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi

Opis oferty:

Udrażnianie rur
Przepychanie zlewów, odpływów
Udrażnianie kabin prysznicowych
Udrażnianie pionów kanalizacyjnych
Przepychanie rynien Ochota
udrażnianie kanalizacji Ochota
Monitoring kanalizacji

Nasze pogotowie kanalizacyjne świadczy usługi przepychania kanalizacji w Warszawie, świadczymy usługi także poza terenem Warszawy (przepychanie rur to jedno z najczęstszych zleceń, jakie otrzymujemy i realizujemy w ramach pogotowia kanalizacyjnego).

W realizacji naszych usług pogotowia kanalizacyjnego Ochota wykorzystujemy metodę hydrodynamiczną i mechaniczną, metoda hydrodynamiczna polega na czyszczeniu rur czy też studzienek, przy pomocy strumienia wody pod dużym ciśnieniem.
Dysze czyszczące są dostosowywane do rodzaju kanalizacji, typu osadu i miejsca zatoru, dlatego proces przepychania rur przebiega sprawnie i bez zarzutu.
Zakres naszych usług obejmuje:
udrażnianie sieci kanalizacji sanitarnej wewnętrznej (piony, poziomy, podejścia),
czyszczenie sieci zewnętrznej sanitarnej i burzowej, w tym studni rewizyjnych, wpustów ulicznych, przykanalików, odsysanie gromadzonych osadów, czyszczenie separatorów tłuszczy z utylizacją,
monitoring sieci kamerą tv (z raportem zapisanym na płycie CD), dobijanie ciśnienia do prób rurociągów, usuwanie nadmiaru wody z zalanych kanałów, rynien, hali, zjazdów czy wykopów.
Prowadzone przez nas inspekcje w kanałach (kamerowanie wskazanych przez klienta odcinków kanałów) przeprowadzamy przy pomocy niezawodnych kamer tv, które z wielką dokładnością pokazują nam stan sprawdzanych miejsc.

Dzięki zaawansowanym technikom i wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy szybko i skutecznie usunąć problemy kanalizacyjne i naprawić awarię.
Posiadamy doświadczenie w obsłudze różnych systemów kanalizacji, od socjalno-bytowych po systemy odprowadzania wody deszczowej.
Udrażnianie rur Ochota, Przepychanie rur Ochota
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Ochota
Arek
Na Lento.pl od 06 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń