Przeprowadzki biur, firm, mieszkań , tani transport mebli

Dodane: Piątek, 16 Sierpień, 2019  10:26
  • Kategoria: Usługi / Transport / Przeprowadzki

Opis oferty:

Przeprowadzki firm, biur, mieszkań.
224 - pokaż numer telefonu -
www.przeprowadzkipolska.pl

Przeprowadzki zagraniczne wymagają dodatkowo od firmy znacznego doświadczenia w zakresie logistyki ruchu drogowego poza granicami kraju.
Związane jest to między innymi z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz w trakcie usługi.
Często podczas przeprowadzek samochód pokonuje nawet ponad 1000 km.
Aby meble i rzeczy dojechały w nienaruszonym stanie musi być spełnionych co najmniej kilka warunków:
- przystosowany do dalekich tras meblowóz,
- odpowiednie zabezpieczenie przewożonego mienia
- kierowcy z doświadczeniem zawodowym
- etatowy zespół przeszkolonych tragarzy.

Przeprowadzkipolska.pl spełnia te warunki.

Od kilku lat wykonujemy dla Państwa usługi przeprowadzek ciesząc się zawsze poczuciem waszego zaufania. Mieliśmy przyjemność uczestniczenia w zmianie wizerunku wielu firm i biur. Przeprowadzamy duże korporacje jak i małe rodzinne firmy gwarantując najwyższą jakość usług

Przeprowadzki biur
Zmiana lokalizacji firmy a co za tym idzie przewiezienie jej wyposażenia to jednak duże wyzwanie. Nie sztuką jest sama przeprowadzka w sobie ale sztuką jest wykonanie jej tak aby zapewnić firmie płynność działania redukując do minimum zakłócenie w pracy.
Bagażówka.info to pewność wyboru i gwarancja sprawnej relokacji.

Planowanie przeprowadzki
Aby sprawnie przejść z nami przez cały proces przeprowadzki musimy poznać specyfikę Państwa funkcjonowania. Dlatego od początku współpracy budujemy plan działania w ścisłym kontakcie z Wami. Nasz koordynator tworzy harmonogram prac tworząc zarys logistyki działań do wspólnego zaakceptowania. Dodatkowo oferujemy dostarczenie wszystkich niezbędnych środków do pakowania i zabezpieczania jakimi są : kartony w zróżnicowanych rozmiarach, kartonowe szafy na ubrania, folia stretch, folia bąbelkowa, taśma klejąca itp. Zawsze możecie Państwo zapytać o to co wydawało by się Wam niezbędne do prawidłowego przygotowania się.

Przygotowanie i przewóz rzeczy
Przeprowadzkipolska.pl w całości wykonuje usługę samodzielnie. Nie korzystamy z podwykonawców. Dzięki temu nasz klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada.
Cechy wyróżniające firmę www.przeprowadzkipolska.pl to:
- własna flota różnorodnych meblowozów,
- samochody przystosowane do przeprowadzek,
- etatowi odpowiedzialni pracownicy,
- bezpośredni nadzór firmy nad wykonywaną usługą,
- dotrzymanie terminowości zleceń,
- ubezpieczenie OC Firmy,

Po zaakceptowaniu projektu przeprowadzki, zgodnie z założeniami rozpoczynamy jego realizację. Kierujemy do Ciebie samochody, wykwalifikowanych pracowników, sprzęt do pakowania i przenoszenia rzeczy a także urządzenia usprawniające obsługę przeprowadzki.
Wieloletnie doświadczenie zespołu www.przeprowadzkipolska.pl pozwala zastosować najwłaściwsze rozwiązania, dzięki którym przeprowadzka staje się przyjaznym działaniem. Jest to bardzo ważne. Taką atmosferę pracy tworzą nasi przeszkoleni etatowi pracownicy godni zaufania i odpowiedzialni. Poza standardowymi czynnościami zajmują się oni także demontażem a potem montażem wyposażenia. Starannym jego oznakowaniem tak aby w miejscu przeznaczenia trafił we skazane miejsca. Wszystkie przygotowywane do przeprowadzki sprzęty i rzeczy są systemowo oznaczane by w końcowym rezultacie służyć Tobie na nowo we właściwy sposób i we właściwych miejscach..
Dzięki naszym umiejętnością następny dzień w pracy rozpoczniecie już w nowym dobrze zorganizowanym miejscu. Otoczeni dobrze Wam znanymi przedmiotami i urządzeniami.

www.przeprowadzkipolska.pl
to:
przeprowadzki firmowe, przeprowadzki prywatne domów, mieszkań, przewóz mebli i agd, magazynowanie mebli i sprzętów.

Z ogromną przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą realizując Twoją przeprowadzkę mieszkania lub przeprowadzkę domu. Nasza obecność w sektorze usług przeprowadzkowych to nie przypadek. Jesteśmy firma dobrze przygotowana pod względem kadrowym i technicznym. Zespoły wykonawcze przeprowadzkipolska.pl to solidni i uśmiechnięci pracownicy na co dzień wykonujący z pełnym zaangażowaniem powierzone im zadnia. Wsparciem wiedzy i doświadczenia jest odpowiedni sprzęt i dostosowane do przewozów samochody.
Do realizacji Twojej przeprowadzki skierujemy dobrze dobrany zespół. Nie będzie miało znaczenia czy jest to przeprowadzka mieszkania czy przeprowadzka domu. Usługa przeprowadzki wykonana zostanie z pełnym profesjonalizmem. Położenie pomiędzy lokalizacjami nie będzie stanowiła najmniejszego problemu. Odległość… to tylko czas potrzebny do jej pokonania. Zatem przeprowadzka do krajów UE lub powrót do Polski to działania w naszym zasięgu.
Przeprowadzka jest końcowym momentem procesu, który powinien rozpocząć się dużo wcześniej. Jeżeli jest on dobrze przemyślany, przeprowadzka nie będzie stanowić dla Ciebie wyzwania. Przewóz rzeczy na terenie Warszawy czy przeprowadzka krajowa to zmiany, do których trzeba się odpowiednio wcześnie przygotować oraz dokładnie zaplanować ich przebieg w najdrobniejszych szczegółach.
Doskonałym partnerem w jej planowaniu będzie przedstawiciel firmy www.przeprowadzkipolska.pl, który wspomoże Cię swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Doradzi jak przygotować meble i rzeczy do przewozu. Oczywiście wszystkie te działania możecie Państwo zlecić naszym pracownikom. Przy Twojej minimalnej pomocy merytorycznej poradzimy sobie doskonale z tak zaplanowanym działaniem.
Zachęcamy również do połączenia telefonicznego z konsultantem bagażówka.info, który w oparciu o doświadczenie naszych najlepszych profesjonalistów na rynku przeprowadzkowym postara się już w pierwszej fazie złagodzić Twój stres związany z tak dużym wyzwaniem jakim jest zmiana miejsca zamieszkania. A może nawet uda mu się rozwiać wszystkie dręczące was wątpliwości.

Będzie nam bardzo miło gdy do nas zadzwonisz.
Zespół www.przeprowadzkipolska.pl
Tel. 22 4166666
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
Karol
Na Lento.pl od 17 lis 2011
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń