Program partnerski Money2Money - mega zarobki

Dodane: Poniedziałek, 24 Wrzesień, 2018  20:32
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Inne
  • Forma pracy: Inna
  • Umowa: Inna
  • Dodatkowe: Brak wymagań
  • Pracodawca:Money2Money

Opis oferty pracy:

Money2Money to program partnerski, działający już od ponad 10 lat, którego właścicielem jest największe internetowe medium biznesowe Money.pl
Rejestracja w programie jest prosta. Wystarczy wejść na stronę programu partnerskiego M2M: https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=87297, wypełnić formularz i poczekać na weryfikację zgłoszenia. Jeżeli chcesz być członkiem mojego zespołu i otrzymywać z tego tytułu dodatkowe kilkuprocentowe zyski od wszystkich transakcji, wystarczy że wejdziesz w opcje SIEĆ PARTNERSKA, następnie ZARZĄDZENIE ZGODAMI i zaznaczysz zgodę na "jednorazowe udostępnienie przez Money.pl sp. z o.o. moich danych osobowych" i to wystarczy by cieszyć się kilkuprocentowymi dodatkowymi zyskami. M2M wyróżnia się dużą różnorodnością produktów, najwyższymi stawkami prowizyjnymi na rynku oraz ciągłym rozwojem i ulepszaniem swojej oferty. Program Money2Money daje bardzo szerokie możliwości zarabiania osobom zajmującym się na co dzień internetem, ale również tym, którzy szukają dodatkowego źródła dochodów. Dla zaawansowanych jest to możliwość wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności dla dodatkowego zarobku, a dla początkujących doskonała okazja do zdobywania doświadczenia i poznawania nowych narzędzi marketingowych. W M2M wszystko odbywa się online, więc masz możliwość zarabiania bez wychodzenia z domu czy prowadzenia dziesiątek rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami.
Sposoby zarabiania w programie Money2Money
Istnieją dwa modele współpracy z programem: 1. Agent –zarabiasz na swoich kontaktach i bezpośrednich poleceniach. 2. Wydawca – zarabiasz w internecie, na stronach internetowych, w portalach społecznościowych i wszystkich innych możliwych miejscach.
Klientów możesz pozyskiwać poprzez różne narzędzia marketingowe, społecznościowe oraz inne. Jeśli posiadasz:
• blog,
• stronę,
• fora dyskusyjne,
• dostęp do mediów społecznościowych,
• bazę mailingową to wszystkie te kanały mogą się okazać pomocne przy pozyskiwaniu Klientów.
Polecaj Money2Money, a Ty i osoba, której zarekomendujesz program otrzymacie dodatkowe korzyści: 1. 20% - premia pierwszego stopnia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecającego.
Przeglądając produkty i usługi objęte programem warto zastanowić się, czy my sami nie moglibyśmy z nich skorzystać. Bycie swoim własnym Agentem również może mieć niezliczoną ilość zalet – jeżeli zainteresuje nas np. bank oferujący nam o wiele bardziej interesujące konto od tego, jakie obecnie posiadamy, warto skorzystać z tej usługi. Otrzymamy podwójną korzyść, zatem… znów przyjemne z pożytecznym.

Chcesz dokładniejszych informacji oraz dokładny plan działań bo otrzymać gwarantowane pieniądze bez wysiłku? Zapraszam do kontaktu
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Zapytaj
Na Lento.pl od 13 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie