PROBOX CENTRUM WYPOSAŻENIA SKLEPÓW BIUR I GASTRONOMII

Dodane: Niedziela, 24 Maj, 2020  23:00
  • Kategoria: Wyposażenie dla firm / Meble do biur i sklepów
  • Cena: 1 zł

Opis oferty:

KIM JESTEŚMY
Firma PROBOX kompleksowo wyposaża lokale sklepowe i gastronomiczne w Polsce i Europie. Naszą pasją jest niska cena, serwis oraz znajomość branż które oferujemy – a wszystko to zebrane w innowacyjnej technologii.

HISTORIA
Firma PROBOX powstała w 1994 r. w Mińsku Mazowieckim jako producent mebli i wyposażenia dla sklepów i gastronomii. W związku z dynamicznym rozwojem i budową nowego salonu handlowo ekspozycyjnego w Warszawie, siedziba w 2000 r. została przeniesiona do Warszawy w dzielnicy Wesoła Stara Miłosna gdzie firma działa do dnia dzisiejszego.

NISKIE CENY
Sprzedajemy sprzęt wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Zawsze też istniej możliwość negocjacji cen.

EKSPOZYCJA
Na prezentację oferowanych przez nas produktów i towarów zapraszamy do naszej 500 m2 ekspozycji. Duża ekspozycja daje możliwość dogłębnego zapoznania się z produktem, jego ocenę oraz sprawdzenia jakości przed podjęciem ostatecznej decyzji. Zapraszamy również na prezentacje i pokazy nowych produktów które cyklicznie odbywają się w naszym salonie ekspozycyjnym.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA
Czas to pieniądz - ta maksyma przyświeca naszym pracownikom. Proponujemy najszybsze możliwe terminy realizacji zamówień naszych klientów. Wszelkie podawane terminy są sprawdzane przed podaniem terminu realizacji.

PROJEKTOWANIE
Firma PROBOX od samego początku kontaktu z klientem szczególną wagę przykłada do opracowania optymalnego projektu. Podczas wstępnych rozmów rozpoznajemy oczekiwania klienta, proponujemy rozwiązania na każdą kieszeń. Nasi projektanci i architekci współpracują także z ekspertami z zewnątrz. Projektanci firmy PROBOX posiadają doświadczenie pomocne do zaproponowania odpowiednich technologii i rozwiązań w pełni zaspokajających Państwa potrzeby (projekt technologiczny, uzgodnienia z SANEPID-em).Projektowanie, aranżacje wnętrz oraz wycenę klienci mają zagwarantowane bezpłatnie. W przypadku potrzeby dokonania pomiarów w Państwa lokalu wykonają go nasi pracownicy.

WYCENY
Każdy klient wycenę otrzymuję za darmo. Gwarantujemy ich rzetelność. Przedstawione wyceny są kompletne, nie wymagają dokupywania podstawowych elementów podczas realizacji. Dla pełnej wygody klienta możemy opracować 3 wersje wycen:

Ekonomiczną – opierającą się na produktach tanich i prostych w działaniu
Złoty środek – meble i urządzenia o jak najlepszym stosunku ceny do jakości
Ekskluzywna – najwyższy poziom jakościowy, najlepsze materiały, najnowocześniejsze urządzenia
DORADZTWO
Dobór urządzeń o odpowiedniej wydajności i wielkości jest niezwykle ważnym elementem. Nasz doświadczenie gwarantuje dobranie mebli i urządzeń wg Państwa potrzeb. Znajdziemy najlepsze rozwiązania
występujące na rynku w danym czasie za określone środki finansowe.

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE od A do Z
Wybierając firmę PROBOX możecie Państwo polecić nam wyposażenie do A do Z . Bogate doświadczenie i szereg lat w branży gwarantuje bogaty asortyment spełniający wszelkie wymagania klientów.

TRANSPORT
Zamawiany towar dostarczamy własnym transportem lub firmami spedycyjnymi we wskazane miejsce i uzgodnionym terminie.

MONTAŻ
Zapewniamy fachowy montaż zakupionych u nas mebli i urządzeń.

SERWIS
Wiemy, że rzetelność firmy buduje się przez rozwiązywanie problemów, wszyscy nasi Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupione u nas towary. Własna ekipa serwisowa firmy PROBOX oraz serwisy firm współpracujących gwarantują szybką reakcję. Na asortyment z naszej rodzimej produkcji zapewniamy sprzęt zastępczy na czas usunięcia usterek.

KLIENT
Działamy wg zasady: Zadowolony klient gwarantuje długofalową współpracę. Nasze działania nastawione są na pełną satysfakcję Klienta wynikającą z faktu wybrania naszej firmy do realizacji inwestycji.
LEASING – RATY – PŁATNOŚĆ TERMINOWA
Działamy szybko i sprawnie i tego oczekujemy w sprawach płatności od naszych klientów. Oferujemy swoją pomoc w sprawach znalezienia firmy leasingowej lub ratalnej. Przy stałej współpracy dogodne formy i terminy zapłaty.

CIĄGŁOŚĆ USŁUG
Gwarantujemy możliwość dokupienia zamawianych u nas artykułów w danym wykonaniu. Zakup części zamiennych, rozbudowa zakupionych urządzeń jest możliwa jeszcze przez wiele lat od pierwszych zakupów.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Wesoła
PROBOX
Na Lento.pl od 17 mar 2014
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń