Praga - Czeskie Impresje - wycieczka objazdowa - od 720 zł !

Dodane: Czwartek, 14 Styczeń, 2021  09:31
  • Kategoria: Usługi / Usługi rekreacyjne i turystyczne
  • Cena: 720 zł

Opis oferty:

Świadczenia:

Cena obejmuje:
Transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar i video), zakwaterowanie w hotelu j.w. 2 rozpoczęte doby hotelowe, 2 śniadania, ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, Assistance, CP i bagaż), program turystyczny j.w i opiekę pilota.

Cena nie obejmuje:
Uczestnictwo w programie zwiedzania – ok. 1500 KC: bilety do zwiedzanych obiektów, usługa przewodnika, Tour Guide System ( system bezprzewodowego oprowadzania grup ). Obiadokolacje płatne dodatkowo - ok. 900 KC, rejs statkiem z obiadokolacją ok. 800 KC.

Program:
Średniowieczny Mosta Karola - Urokliwa, zabytkowa Praska starówka - Hradczany i królewski zamek - Barokowa „Mala Strana” - Rejs statkiem z obiadokolacją - Uzdrowisko Karlove Vary i degustacja Becherowki

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy Europa Środkowa. Przyjazd do Pragi drugiego dnia rano. Zakwaterowanie w hotelu w godzinach popołudniowych.

Dzień 2
Zwiedzanie rozpoczniemy od Vaclawskie Namesti alei z zabytkowymi, secesyjnym pałacami, następnie przejdziemy do Rynku Staromiejskiego, gdzie na uwagę zasługują przepiękne kamienice, Ratusz, kościół Marii Panny przed Tynem, pomnik Jana Husa. oraz kościół Św. Mikołaja. Kontynuacja spaceru przez dzielnicę Żydowską Josefov: Staro-nowa Synagoga, zbudowana w XIII wieku, Synagoga Wysoka, cmentarz to ślady dawnego getta żydowskiego. Czas wolny na starym mieście. Po południu w programie zwiedzania: dzielnica Mala Strana z pełną przepychu, barokową zabudową, wyspa Kampa - z ciekawymi zakątkami i starymi uliczkami oraz słynny średniowieczny most Karola. Dla chętnych kolacja w restauracji w centrum, czas wolny. Powrót do hotelu ok 20.00-21.00.

Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd z Pragi do Karlovych Varów ( ok 130 km od Pragi) – malowniczo położonego uzdrowiska w zachodnich Czechach słynącego z produkcji Becherovki - likieru ziołowego. Spacer zabytkowym centrum ( liczne pijalnie wód, promenady, aleje spacerowe,) zwiedzanie wytwórni Becherovki i degustacja słynnego likieru Becherovka. Dla chętnych obiad, czas wolny. Po południu powrót do Pragi. Wieczorny spacer uliczkami stolicy.

Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie praskich Hradczan: Zamek Praski, czyli Hrad, jeden z największych w Europie kompleksów zamkowych, w programie zwiedzania: gotycka katedra Św. Wita, w której przechowywane są regalia królów czeskich, stary Pałac Królewski i Sala Władysławowska, romańska bazylika Św. Jerzego oraz Złota Uliczka. Czas wolny na zakup pamiątek. Dla chętnych rejs statkiem z obiadokolacją. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. (ok. 17.30).

Dzień 5
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Przesiadki Pszczyna/Katowice ok.1.00-2.00).

Więcej informacji w Biurze Podróży "Geotour",
pod numerem telefonu: 323 - pokaż numer telefonu - lub 500 - pokaż numer telefonu -
e-mailem: geotour@geotour.pl
internetowo: www.geotour.com.pl
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 28 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków