Pracownicy z Ukrainy

Dodane: Wtorek, 18 Luty, 2020  05:53
  • Kategoria: Współpraca biznesowa
  • Cena: 200 zł

Opis oferty:

Witam!
Z roku na rok do Polski przybywa coraz więcej imigrantów.
Przeszło 60% z nich pochodzi z Ukrainy. Znajdują się wśród nich studenci, a także przedstawiciele wszystkich zawodów. Szacuje się, że ponad 30% polskich pracodawców ma problemy ze znalezieniem odpowiednich kandydatów do pracy.
Ty też masz z tym problem?
Żeby utrzymać konkurencyjność i rozwiązać problemy kadrowe, postaw na zatrudnienie obywateli z Ukrainy.
75% tymczasowych pracowników z Ukrainy rozważa pozostanie w Polsce na stałe. Ukraińcy to grupa bliska nam zarówno kulturowo jak i językowo. Tylko 1% zatrudnionych w Polsce obywateli z Ukrainy ma problem z porozumiewaniem się po polsku. Można powiedzieć, że każdy pracownik z Ukrainy doskonale odnajduje się na polskim rynku pracy. Stwarza to perspektywę dla pomyślnej i długoterminowej współpracy.
Firma Dives od lat prowadzi rekrutację oraz obsługę zatrudnienia pracowników z Ukrainy. Pozyskując dobrych, zmotywowanych pracownicy z ukrainy, pomagamy znacznie ograniczać koszty pracy i sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi w ich organizacjach.
Jesteśmy w stanie zweryfikować kandydatów i odpowiednio przygotować do przyszłych wyzwań związanych z nowym środowiskiem pracy. Dla wygody naszych Klientów zapewniamy pełną obsługę związaną z zatrudnieniem cudzoziemców. W ten sposób zapewniamy w pełni legalną i ekonomiczną optymalizację prowadzącą do znacznego obniżenia kosztów zatrudnienia.
Nabór pracowników ukraińskich:
Pozyskanie pracownika przez naszą firmą odbywa się w pełnej zgodzie z polskim i międzynarodowym prawem. To my przeprowadzamy pracowników z Ukrainy przez proces legalizacji ich pracy. W tym celu rejestrujemy oświadczenie informujące o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy na okres 6 miesięcy oraz pomagamy przyszłemu pracownikowi uzyskać wizę w Konsulacie RP na Ukrainie.
Bierzemy na siebie wszystkie obowiązki.
Zdejmując z naszych Klientów całość formalnych obowiązków, nasza agencja oferuje użyczenia Ukraińców w Polsce. Zajmujemy się również organizacją zakwaterowania oraz pomocą ze strony tłumaczy i innych specjalistów naszego personelu. Dbamy o to,  by wszystkie trzy strony były w stałym kontakcie i na bieżąco załatwiamy wszelkie sprawy, które się pojawią. Asystujemy również przy przedłużaniu wiz z pozwoleniem na pracę po okresie 6 miesięcy.
Współpracując z Dives mają Państwo pewność, że nasze obowiązki wykonane będą solidnie i terminowo. Wiemy czym jest zaufanie i jak należy na nie pracować. 
Pracujemy z zakładami w Warszawie i okolicach.
Skontaktuj się z nami
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Ochota
Igor
Na Lento.pl od 29 lip 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń