Praca z językiem francuskim i angielskim

Dodane: Środa, 03 Czerwiec, 2020  11:18
  • Kategoria: Dam pracę / Finanse / Księgowość
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Talentuno

Opis oferty pracy:

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego B2
- Znajomość języka francuskiego B2
- Znajomość języka polskiego na poziomie ojczystym
- Wykształcenie wyższe

Obowiązki:
Weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych
Uzgadnianie kont bilansowych
Prowadzenie księgi środków trwałych
Dostarczanie danych i analiz do celów audytu
Przygotowywanie raportów

Co oferujemy?
- Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa)
- Ekscytująca praca w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych projektów i działań (np. CSR, dobroczynność, Employer Branding, Well-Being)
- Pracę w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów
- Szkolenia które pomogą Ci bezproblemowo znaleźć się w naszej firmie
- Specjalne szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych
- Bez formalnego stroju - przyjmujemy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy
- Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery
- Możliwość korzystania z języków obcych

Prosimy koniecznie wprowadzić poziomy języków do CV (B2/C1/C2 lub średniozaawansowany/zaawansowany) - aplikacje bez tej informacji zostaną odrzucone.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy kliknąć w "Aplikuj na tę ofertę pracy", wypełnić formularz aplikacyjny, a następnie zalogować się na swoją skrzynkę mailową i potwierdzić chęć rekrutacji.
Warszawa
Rekruter
Na Lento.pl od 15 cze 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń