Praca w magazynie produktowym

Dodane: Środa, 06 Marzec, 2024  09:07

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Luto Group

Opis oferty pracy

Miasto: Zorbau

Wynagrodzenie w wysokości 11 euro netto za godzinę w magazynie zwykłym plus premia procentowa po wypełnieniu normy pracowniczej wynoszącej 160 pudełek na godzinę. Wynagrodzenie w wysokości 12 euro netto po odpracowaniu jednego miesąca.

Ograniczenie wiekowe dla kandytatów wynosi 40 lat ze względu na specyfikę pracy na magazynie. (Podnoszenie ciężkich rzeczy)

Obowiązki : Skanowanie produktów skanerem

Przygotowywanie zamówień oraz załadunek zamówień na palety.

Poruszanie się po terenie magazynu za pomocą wózka.

Praca w magazynie chłodniczym przy temperaturze minus 25 stopni jest na życzenie kandydata, do pozostałych magazynów kandydaci zostaną przydzieleni przez managera magazynu.

Pracodawca zapewnia buty robocze.

Praca w systemie dwóch zmian (06-14 / 14-22)

Darmowe zakwaterowanie ( dwie osoby na lokal) W przypadku chęci samodzielnego zakwaterowania dodatek do czynszu w wysokości 500€

Terminowe wypłaty do 15 dnia miesiąca

Dostęp do stołówki

Przerwy 20 minutowe po 2 godzinach pracy oraz pare przerw kilkuminutowych na „papierosa”

Możliwość wzięcia zaliczki po każdym odpracowanym tygodniu w wysokości 100€

Wyższa stawka nocna plus 25% na godzinę

Wymagania : Europejskie Konto bankowe walutowe €
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Warszawa w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Luto Group
Konto firmowe
Na Lento.pl od 01 mar 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków