PRACA sklep internetowy hydrosferasklep.pl Warszawa

Dodane: Wtorek, 17 Wrzesień, 2019  07:33
  • Kategoria: Dam pracę / Handel
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: HYDROSFERA Marcin Pieńkos

Firma Hydrosfera zatrudni mężczyzną do obsługi w sklepie internetowym hydrosferasklep.pl zajmującym się sprzedażą art. sanitarnych, wyposażenie łazienek(wanny, umywalki, kabiny prysznicowe), technika grzewcza (grzejniki ścienne , grzejniki kanałowe, grzejniki łazienkowe) - mile widziana osoba z doświadczeniem.

Zakres Obowiązków:

- wprowadzenie towarów do bazy sklepu internetowego
- doświadczenie w wystawianiu aukcji Allegro

- obsługa zamówień z serwisu Allegro
- obsługa zamówień ze sklepu internetowego
- pakowanie i wysyłka zamówionych towarów

- dostarczanie towaru bezpośrednio do Klienta
- obsługa poczty e-mail i korespondencja z klientami

- umiejętność swobodnego poruszania się w Internecie

- znajomość obsługi MS Office
- dbanie o porządek i odpowiedni wygląd stanowiska pracy
- dbanie o porządek oraz czystość sali sprzedaży
- przyjmowanie dostaw
- obsługa klientów detalicznych - indywidualnych
- odbieranie telefonów
- odpisywanie na maile

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B (umiejętność prowadzenia pojazdu do 3,5T - BUS)
- odpowiedzialność i poważny stosunek do pracy
- wysoka kultura osobista
- dobra organizacja pracy
- obsługa komputera

Dodatkowe atuty:
- doświadczenie w branży hydraulicznej Technika grzewcza (grzejniki, kotły, piece) wyposażenie łazienek

CV wraz z krótkim listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres mailowy: praca(a)pienkos.pl

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Włochy
MARCIN PIEŃKOS
Na Lento.pl od 26 wrz 2014
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń