Praca Sekretarka prywatna szkoła Mokotów

Odświeżone: Sobota, 27 Kwiecień, 2024  06:32

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Prowork

Opis oferty pracy

Dla naszego klienta, prywatnej szkoły podstawowej na Mokotowie, pilnie poszukujemy osoby do pracy jako Sekretarka/ Sekretarz. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu, skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Wymagania:

doświadczenie w pracy jako sekretarka/ sekretarz
dobra organizacja pracy i komunikatywność
mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej
wysoka kultura osobista
znajomość angielskiego dodatkowym atutem

Obowiązki:

Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa zatrudni osobę do prowadzenia sekretariatu szkoły.. Obowiązki to prowadzenie dokumentacji szkoły, współpraca z nauczycielami, uczniami i klientami szkoły, bieżące prace biurowe. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Praca w sekretariacie szkoły na pełny etat/ umowa o pracę – 40 godzin tygodniowo od KWIETNIA 2024.

zatrudnienie na umowę o pracę/ pełny etat/ umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
wynagrodzenie: stawka rynkowa do ustalenia
praca 40 godz tygodniowo w godzinach 9.00 - 17.00

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o aplikację na stronie www.prowork.pl
Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Konto firmowe
Na Lento.pl od 25 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków