Praca Psycholog

Odświeżone: Czwartek, 04 Kwiecień, 2024  09:31

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Zdrowie / Uroda
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Karuzela Zmysłów

Opis oferty pracy

Szanowni Państwo,

dynamicznie rozwijające się Centrum Terapii i Rozwoju Karuzela Zmysłòw w Warszawie przy ul. Taylora 6 w Ursusie poszukuje psychologa do pracy z dziećmi oraz młodzieżą.

Oferujemy:

- pracę wyłącznie stacjonarną w siedzibie naszego Centrum
- pracę w godzinach popołudniowych - od 13.00/14.00 i/lub soboty w godz.
9.00-13.00
- praca z dziećmi od 3 rż. oraz ich rodzinami/opiekunami
- możliwość wymiany doświadczeń z pracującymi u nas specjalistami
- miłą atmosferę pracy,
- pracę w zespole interdyscyplinarnym,
- wymianę doświadczeń, wspólne rozwiązywanie problemów
diagnostyczno - terapeutycznych,
- długoterminową współpracę,
- komfortowe gabinety,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
- współpraca w oparciu o um. zlecenie lub B2B

Zakres obowiązków:

- prowadzenie terapii indywidualnej dzieci i/lub młodzieży
- prowadzenie konsultacji oraz poradnictwa dla rodziców i opiekunów
- prowadzenie psychoedukacji dla rodziców i opiekunów
- przygotowywanie pisemnych opinii/zaświadczeń/zaleceń/ewaluacji
- prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu terapeutycznego.

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (ukończone studia magisterskie w obszarze psychologii)
- gotowość do pracy z dziećmi i/lub młodzieżą, w tym dziećmi z
trudnościami rozwojowymi
- doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzinami
- umiejętność budowania zaufania i komunikacji z dziećmi
- doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych
- znajomość różnych technik terapeutycznych oraz umiejętność dostosowywania ich do potrzeb dziecka

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres @ w tytule wpisując "aplikacja na stanowisko psychologa".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Warszawa w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Zdrowie / Uroda

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Karuzela Zmysłów
Konto prywatne
Na Lento.pl od 16 sie 2022
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków