PRACA: Przedstawiciel handlowy

Dodane: Środa, 12 Czerwiec, 2019  09:51
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Pracodawca: Stowarzyszenie EKON

Stowarzyszenie Niepełnosprawni dla Środowiska EKON istnieje od 2003 r.
Głównym przedmiotem działalności Stowarzyszenia jest recykling zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz niszczenie dokumentów. Prowadzimy także liczne projekty mające na celu aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego do pozyskiwania zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz dokumentów do zniszczenia.

Zakres obowiązków:
* opieka nad dotychczasowymi kontrahentami
* pozyskiwanie nowych klientów
* raportowanie i planowanie swojej pracy
*stały monitoring rynku, identyfikacja potrzeb klientów i analiza działań konkurencji

Oczekujemy:
* motywacji do pracy,
* łatwość nawiązywania kontaktów,
* prawo jazdy kat. B
* biegła znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Excel,
* mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
* dodatkowym atutem będzie znajomość branży surowców wtórnych

Oferujemy:
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
* pracę w stabilnej firmie w godz 7-15,
* stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyniku sprzedaży
* niezbędne narzędzia pracy
* miłą atmosferę

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV.

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Ursynów
Stowarzyszenie EKON
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 11 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń