Praca monter fotowoltaika

Odświeżone: Czwartek, 28 Marzec, 2024  12:12

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:6000 zł
  • Płaca brutto max.:15000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Inwestor

Opis oferty pracy

Witam
W związku z dynamicznym rozwojem firmy powiększamy zespół specjalistów. Monter Instalacji Fotowoltaicznych
Opis stanowiska: ·
-Montaż okablowania na podstawie dokumentacji·
-Przyłączenia urządzeń instalacyjnych· -Montaż konstrukcji wsporczych do paneli fotowoltaicznych·
-Montaż szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych·
-Montaż paneli fotowoltaicznych·
-Praca na wyjazdach jak i ma terenie Warszawy i okolic .
Nasze Oczekiwania:
-Doświadczenie z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych (preferowane 3 miesiące)· -Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej·
-Wymagane doświadczenie z prac ogólnobudowlanych·
-Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych·
-Dobra organizacja pracy·
-Rzetelność i dbałość o detale w realizacji· -Gotowość do pracy w delegacjach (praca na terenie kraju)·
-Prawo jazdy kat.B (mile widziane)
Oferujemy:
-Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od doświadczenia·
-Zakwaterowanie podczas delegacji·
-Praca w zgranym zespole·
-Nowoczesny samochód dla całej ekipy· -Umowa o pracę lub B2B·
-Niezbędne narzędzia do pracy
-Poszerzenie dotychczasowych kwalifikacji
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)
Jeśli posiadasz jakieś pytania lub wątpliwości w sprawie pracy, napisz do mnie w wiadomości prywatnej a napewno się dogadamy
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Warszawa w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca fizyczna

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Inwestor
Konto firmowe
Na Lento.pl od 19 paź 2022
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków