Praca! Kierownik

Dodane: Czwartek, 09 Kwiecień, 2020  08:17
  • Kategoria: Dam pracę / Inżynieria / Technika
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Amperpol

Zatrudnimy Kierownika Robót w branży teletechnicznej. Formą zatrudnienia jest umowa o pracę oraz inne formy współpracy.

Poszukujemy Kierowników Robót w branży teletechnicznej lub elektrycznej z uprawnieniami!

Opis stanowiska:

nadzór nad prowadzonymi pracami, w celu zapewnienia ich bezpieczeństwa, wykonania zgodnie z projektem i przepisami,
zarządzanie pracownikami, oraz procesem budowlanym w zakresie instalacji teletechnicznych
sporządzanie dokumentacji budowy / dokumentacji powykonawczej
optymalizacja procesu budowlanego w celu poprawy jakości pracy,
kosztorysowanie,
analiza dokumentacji i przyjętych rozwiązań - projektu budowlanego i wykonawczego
tworzenie harmonogramów realizacji robót
praca zespołowa

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja, elektrotechnika/elektroenergetyka lub pokrewne)
doświadczenie zawodowe w realizacji projektów teletechnicznych przy budowie systemów zabezpieczenia technicznego obiektów biurowych, mieszkaniowych oraz użyteczności publicznej
prawo jazdy kat. B
znajomość prawa budowlanego
znajomość zasad budowania instalacji elektrycznych i nisko prądowych
dobra znajomość pakietu MS Office,w tym Excel na poziomie zaawansowanym
dobra znajomość programu AutoCAD
bardzo dobra organizacja pracy
samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy

Oferujemy:

umowę o pracę
niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
samochód służbowy
atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
bogaty pakiet świadczeń socjalnych
ciekawą pełną wyzwań pracę
możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Warszawa
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Barbara
Na Lento.pl od 06 cze 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń