Praca jako Order Picker - dla Grup, Par oraz Solo (NL)

Dodane: Wtorek, 15 Październik, 2019  12:32
Promowane Ogólnopolskie
  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: PaaPii Recruitment

Opis oferty pracy:

Witam,

Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy na magazynie sklepu internetowego.
JĘZYK ANGIELSKI NIE JEST WYMAGANY !

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj już dziś.

Rekrutacja otwarta dla Par, Grup oraz Solo!

Opis stanowiska:
- zbieranie zamówień (order picker)
- kontrola jakości
- sortowanie oraz pakowanie towarów (asortyment: biżuteria, ubrania, zabawki, książki, płyty, itp)
- praca na trzy zmiany

Wymagania:
- motywacja oraz chęć do pracy

Oferujemy:
- stawkę €10,20 + dodatki zmianowe (poranna zmiana około €11/h)
- stabilna prace, gwarancje godzin oraz możliwość nadgodzin
- możliwość zakwaterowania oraz transportu do pracy
- dodatki za prace zmianowe oraz weekendy
- cotygodniowe wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany Skontaktuj się z nami jak najszybciej !

Zastrzegamy sobie również kontakt z wybranymi kandydatami.
Warszawa / Mokotów
Max
Na Lento.pl od 20 lip 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń