Praca jako kelner w hotelach w Warszawie. Stawka do 36 zł

Odświeżone: Sobota, 10 Luty, 2024  12:31

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Staff Service

Opis oferty pracy

Firma Staff Service działa na rynku gastronomicznym nieprzerwanie od 2010 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu przeszkolonej kadry kelnerskiej najlepszym i najbardziej prestiżowym hotelom, cateringom, restauracjom znajdującym się na terenie Warszawy.
Podczas 14 lat istnienia firmy w branży hotelarskiej przeszkoliliśmy i zapewniliśmy pracę wielu studentom dziennym oraz zaocznym.
Naszymi Klientami są zarówno polskie jak i międzynarodowe firmy z branży HoReCa mające swoje siedziby na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

W tym ogłoszeniu poszukujemy STUDENTÓW do pracy na stanowisko KELNERA w najlepszych Hotelach w Warszawie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* Obsługa kelnerska podczas śniadań, konferencji, przyjęć,
* Serwis dań.

JEŻELI:

* Jesteś osobą PEŁNOLETNIĄ,
* Posiadasz WAŻNĄ LEGITYMACJĘ uczniowską/studencką,
* Nie posiadasz doświadczenia w gastronomi a chcesz je zdobyć (organizujemy szkolenia),
* Chcesz pracować w NAJLEPSZYCH HOTELACH w Warszawie,
* Chcesz SAM USTALAĆ sobie godziny pracy.

GWARANTUJEMY:

* ATRAKCYJNE ZAROBKI zwiększające się w miarę liczby przepracowanych godzin oraz zdobytym doświadczeniem (nawet do 30 zł/h „na rękę”),
* ELASTYCZNE GODZINY PRACY ustalane z tygodnia na tydzień, dostosowane to trybu nauki,
* SZKOLENIA dla osób bez doświadczenia w gastronomii,
* FUNKCJE KIEROWNICZE dla najlepszych pracowników,
* REFERENCJE,
* PRACĘ w młodym i zgranym zespole w najlepszych hotelach i cateringach w Warszawie.

Już teraz wypełnij formularz rekrutacyjny na naszej stronie internetowej: www.staffservice.pl/praca i dołącz do naszego zespołu :-)

*Informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Warszawa w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Gastronomia / Hotelarstwo

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Staff
Konto firmowe
Na Lento.pl od 26 sie 2014
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków