Praca dla studentów w Warszawie, w biurze - sekretarka/sekre

Dodane: Poniedziałek, 09 Marzec, 2020  17:04
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Status studenta
  • Pracodawca: LEXIS

Szkoła Języków Obcych LEXIS specjalizująca się w organizowaniu kursów językowych, aranżowaniu kursów i studiów zagranicznych a także w wykonywaniu tłumaczeń poszukuje studentów studiów zaocznych na stanowisko pracownika biurowego.

Twoje zadania:
- Obsługa klienta obcojęzycznego i krajowego,
- Bieżące prace administracyjne związane z obsługą klienta i realizacją kontraktów,
- Bezpośredni kontakt z klientem,
- Prowadzenie korespondencji e-mailowej z klientem obcojęzycznym i krajowymi,
- Działania marketingowe
- Udział w targach i delegacjach zagranicznych,
- Po szkoleniach – zadania jak w tematach szkolenia

Od kandydatów oczekujemy:
- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny - min. poziom B2),
- Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- Umiejętności organizacyjnych,
- Statusu studenta studiów zaocznych - warunek konieczny,
- Mile widziana jest umiejętność budowy stron internetowych.

Oferujemy bezpłatne szkolenia:
- Profesjonalne szkolenia z budowy i pozycjonowania stron internetowych
- Zaawansowane funkcje Excela,
- Szkolenie ze sprzedaży biletów lotniczych w systemie IATA,
- Bezpłatny kurs języka angielskiego na nowoczesnej platformie e-learningowej.
- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
- Przyjazną, partnerską atmosferę pracy,
- Stały, codzienny kontakt z językami obcymi – telefonicznie, korespondencyjnie i osobiście,
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- Praca w centrum Warszawy, Marszałkowska 2 lok. 6

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 21:00 – grafik jest ustalany z innymi pracownikami biura, trzy zmiany od 8, 10 i 13. Jedna zmiana trwa 8 godzin.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres @
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
LEXIS
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 17 sty 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń