Praca dla studentów, praca dodatkowa. Od zaraz

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 19 Maj, 2019  12:25
  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Część etatu
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Status studenta
  • Pracodawca: Lana

Opis oferty pracy:

Opis stanowiska pracy

• Prace magazynowe, przygotowanie towaru do wysyłki,
• wykonywanie załadunków i rozładunków,
• dbanie o porządek w magazynie,

Wymagania:
• uczciwość i rzetelność,
• pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania,

Oferujemy:

Umowę zlecenie ze stawką godzinową 16 zł brutto
Elastyczny grafik
Stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Białołęka
Kamil
Na Lento.pl od 02 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń