praca dla recepcjonistki Warszawa - wtorki, czwartki

Odświeżone: Środa, 05 Październik, 2022  11:30
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Status studenta
  • Płaca brutto max.:20 zł
  • Pracodawca: Centrum Logospec

Centrum Terapii Mowy LOGOSPEC zatrudni osobę na stanowisko Recepcjonistki, w ramach pracy dodatkowej:

Wymagania:
- dyspozycyjność w czwartki g12-20, wtorki 9-14, możliwość pracy dodatkowo w inne dni, elastyczny grafik
-Znajomość obsługi pakietu MS Office , zwłaszcza MS Excel
- Dokładność, skrupulatność, punktualność,
- Umiejętność samodzielnego planowania działań,
- Podzielność uwagi, umiejętność koordynacji kilku działań jednocześnie,
- Wysoka kultura osobista
- Proaktywność
- Pozytywne nastawienie
- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie atutem
- Mile widziany status ucznia/studenta

Zakres obowiązków:
- Kompleksowa obsługa Pacjenta
- bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa
- Udzielanie informacji na temat usług i rezerwacja wizyt
- Dbanie o porządek w placówce
- Obsługa drukarki, kasy fiskalnej, terminala płatniczego
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- Wystawianie faktur i przyjmowanie opłat za wizyty,
- Tworzenie grafików, zestawień, plakatów,

Oferujemy:
- Zatrudnienie w stabilnej i przyjaznej firmie
- zatrudnienie w gronie młodych, dynamicznych specjalistów.
- miłą atmosferę pracy, możliwość rozwoju

Praca w Warszawie - Targówek ul. Bolesławicka Praca w ramach umowy zlecenie CV wraz z listem motywacyjnym proszę wysyłać na adres @ , w tytule wpisując "aplikacja na stanowisko - recepcjonistka"

Poznaj nas na www.logospec.pl

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Targówek
Anna
Na Lento.pl od 25 lut 2013
Konto prywatne
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Inni oglądali:

Recepcjonistka/Recepcjonista
Warszawa
Czwartek, 15 Wrzesień, 2022  15:05
Asystentka biura 2-3 razy w tygodniu
Warszawa
Wtorek, 30 Sierpień, 2022  16:59
Pracownik Administracyjny w Spółdzielni Mieszkaniowej
Warszawa
Czwartek, 29 Wrzesień, 2022  09:19
Pracownik Administracji
Warszawa
Poniedziałek, 26 Wrzesień, 2022  17:09
Pracownik biurowy, 8-16/pon-pt - od zaraz!
Warszawa
Piątek, 16 Wrzesień, 2022  11:50
Sekretarka medyczna
Warszawa
Czwartek, 15 Wrzesień, 2022  14:49
Pracownik administracyjno-biurowy
Warszawa
Piątek, 30 Wrzesień, 2022  11:14
RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA
Warszawa
Wtorek, 20 Wrzesień, 2022  10:03
Rejestratorka medyczna-pół etatu
Warszawa
Środa, 21 Wrzesień, 2022  09:22
Dom Pomocy Społecznej zatrudni pracownika socjalnego
Warszawa
Poniedziałek, 12 Wrzesień, 2022  09:23

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków