Praca dla Pielęgniarki Absolwenta Piaseczno Warszawa

Dodane: Czwartek, 14 Styczeń, 2021  00:35
 • Kategoria: Dam pracę / Inne
 • Forma pracy:Pełny etat
 • Umowa:Umowa o pracę
 • Dodatkowe:Brak wymagań
 • Płaca brutto min.:5400 zł
 • Płaca brutto max.:5500 zł
 • Pracodawca: Proworkpl MED

Opis oferty pracy:

Praca dla absolwentów pielęgniarstwa! Klient ProworkPl MED, prywatny ośrodek opieki i rehabilitacji długoterminowej w Piasecznie zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę absolwenta na umowę o pracę. Wynagrodzenie dla Pielęgniarki od 5400 zl brutto umowa o pracę lub stawki kontraktowe. Pracuj w nowoczesnej placówce opiekuńczo - rehabilitacyjnej i zdobywaj doświadczenie! W przypadku relokacji do Warszawy z innego miasta skorzystaj z bonu na relokację ok 9 000 zł (warunki zgodne z wymogami urzędu pracy).
Kończysz studia pielęgniarskie? Rozpocznij karierę w pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka Warszawa PIASECZNO pilnie od grudnia 2020 lub stycznia 2021. ProworkPL MED aktualne oferty dla pielęgniarek - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty. Podaj swoje preferencje i oczekiwane warunki zatrudnienia - pomożemy Ci znaleźć zaufanego pracodawcę.

Wymagania:

wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka:
- wykształcenie kierunkowe min. licencjat z pielęgniarstwa
- w przypadku absolwentów pielęgniarstwa (bez doświadczenia) - indywidualna opcja zatrudnienia
i szkolenia oraz elestyczny grafik pracy
- gotowość do podjęcie pracy /umowa o pracę/zlecenie/kontrakt w Piasecznie od grudnia 2020 lub w ustalonym terminie 2021

Obowiązki:

Klient ProworkPl MED, nowy prywatny ośrodek rehabilitacyjno opiekuńczy zatrudni absolwentów pielęgniarstwa na pełny etat/ umowę o pracę. Wynagrodzenie od 5400 zł brutto. Obowiązki obejmują świadczenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami placówki - pacjenci z chorobą Aizmheimera / inne schorzenia w opiece długoterminowej. Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliwość dalszego rozwoju i finansowanie kursów kwalifikacyjnych
szkoleń zawodowych dla pielęgniarek/ pielęgniarzy. Mile widziani kandydaci rozpoczynający karierę pielęgniarską! Podejmij pracę jako młodsza pielęgniarka w nowoczesnej klinice opieki długoterminowej! Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Młodszy/a Pielęgniarz/ Pielęgniarka Piaseczno. Rozmowy kwalifikacyjne zdalnie - przez telefon. Sprawna procedura rekrutacyjna i podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
Mile widziani kandydaci gotowi do relokacji i przeprowadzenia się do Warszawy/ Piaseczna! Termin rozpoczęcia pracy dostosujemy elastycznie do preferencji kandydata.

- pracodawca oferuje dla pielęgniarek zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
zmiany 8/12/ 24 godzinne (do wyboru) - indywidualny grafik pracy
- Wynagrodzenie dla Pielęgniarki/pielęgniarza na pełny etat od 5400 zł brutto lub stawki kontraktowe.
- praca w nowo otwartej nowoczesnej placówce opieki długoterminowej,
- W przypadku relokacji do Warszawy z innego miasta skorzystaj z bonu na relokację ok 9 000 zł (warunki zgodne z wymogami urzędu pracy)
- system szkoleń zawodowych w tym refundacja kursów specjalistycznych dla pielęgniarzy/ pielęgniarek
- pakiet prywatnej opieki medycznej
- bezpieczna rekrutacja zdalna i sprawne zatrudnienie!

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ pielęgniarka w prywatnej klinice Piaseczno Warszawa lub w innych rejonach w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV.
Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Na Lento.pl od 25 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
 • Wypromuj
 • Zgłoś naruszenie
 • Drukuj ulotkę
 • Edytuj/usuń
 • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków