Praca dla pani sprzątającej - Warszawa Mokotów

Dodane: Piątek, 28 Czerwiec, 2024  15:22

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Sprzątanie
  • Forma pracy:Inna
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:30 zł
  • Płaca brutto max.:60 zł
  • Wynagrodzenie:godzinowo
  • Pracodawca: Patrycja

Opis oferty pracy

Poszukujemy rzetelnej i odpowiedzialnej pani sprzątającej do regularnego sprzątania biura.
Powierzchnia biura: 34 m²
Lokalizacja: Warszawa, dzielnica Mokotów, ul. Puławska.

Sprzątanie odbywać się będzie co dwa tygodnie (preferowane środy, ale jest możliwość ustalenia innego stałego dnia roboczego),
w godzinach 13:00-16:45.

Zakres obowiązków:

Sprzątanie powierzchni (odkurzanie, mycie podłóg, toalety, wycieranie kurzy z mebli, sprzętów RTV i AGD)

Mycie okien (nie częściej niż raz na 2-3 miesiące)

Wyrzucanie śmieci (wymiana worków na śmieci, wynoszenie odpadów do odpowiednich pojemników)

Obsługa zmywarki (ładowanie i rozładowywanie zmywarki, włączanie odpowiednich programów mycia)

Wymagania:

Uczciwość i samodzielność w wykonywaniu zadań

Dokładność i dbałość o szczegóły

Doświadczenie w sprzątaniu

Posiadanie własnego sprzętu (odkurzacz, środki czystości)

Punktualność (nie tolerujemy spóźniania)

Podstawowa znajomość języka polskiego, umożliwiająca komunikację

Warunki zatrudnienia:

Preferowana forma współpracy: faktura VAT (działalność gospodarcza), ale możliwa także umowa zlecenie lub rachunek

Regularne sprzątanie co dwa tygodnie

Praca w godzinach 13:00-16:45

Wynagrodzenie: do uzgodnienia, w zależności od formy umowy i doświadczenia

Oferujemy:

Spokojną atmosferę pracy

Stabilne zatrudnienie

Odpowiedzialnych i wyrozumiałych pracodawców

Możliwość wyboru stałego dnia roboczego

Terminowe wypłaty wynagrodzenia

Jeśli jesteś osobą sumienną, niezależną i chcesz pracować w przyjaznym środowisku, zgłoś się do nas! Prosimy o kontakt telefoniczny (lub SMSowy) w celu umówienia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Warszawa w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Sprzątanie

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Patrycja
Konto firmowe
Na Lento.pl od 06 sty 2021
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków