Poszukuje menagera lub/i samodzielnego handlowca

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Sobota, 04 Lipiec, 2020  21:09
  • Kategoria: Współpraca biznesowa

Opis oferty:

Poszukuje menagera lub/i samodzielnego handlowca na zasadzie współpracy B2B, do pomocy w pozyskiwaniu zleceń, sprzedaży usług i produktów kilku marek, które posiadam i wdrażam na rynek. Może to być jedna osoba zajmująca się wszystkimi łącznie, lub do każdej oddzielnie – wszystko zależy kto jak czuje się na siłach.
Marki są bardzo zróżnicowane tematycznie, poczynając od marki osobistej, po markę usługową i sklepy internetowe, więc sprzedaż mojej oferty zaczyna się od produktów za kilkadziesiąt złotych do kilku lub kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Poszukuję osoby, która posiada aktualne zatrudnienie, a współpracę ze mną potraktuje jako dodatkowe zajęcie, lub osoby, która podjęłaby się pomocy, wiedząc, że w większości są to marki, które mają dopiero zacząć zarabiać – jak forma startupu, więc te kroki managersko – sprzedażowe, mając pomóc to uzyskać.
Na początek mogę zaproponować rozliczenie tylko prowizyjne, za każdą sprzedaną usługę lub produkt, ale licząc na dłuższą współpracę, która byłaby wynikiem uzyskanych efektów finansowych, chętnie z biegiem czasu zaproponowałabym podstawę + prowizję jeżeli na taką formę ktoś byłby bardziej otwarty.
CV lub swoje dotychczasowe osiągnięcia marketingowe lub handlowe proszę podesłać w wiadomości prywatnej. Dla wybranych osób zainteresowanych współpracą, podeślę szczegółowe informacje co do marek, o których byłaby mowa.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Wola
Ania
Na Lento.pl od 14 sie 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń