Polski Spaniel Myśliwski- szczenieta miot B

Dodane: Niedziela, 10 Listopad, 2019  22:39
Promowane Regionalne
  • Kategoria: Psy
  • Rasa:Pozostałe rasy
  • Cena: 1 600 zł

Opis oferty:

Trzy młode psy Polskiego Spaniela Myśliwskiego szukają dobrych domów i cudownych właścicieli. Pieski są już gotowe do wydania wraz z kompletem szczepień, metryką i bogatą wyprawką.
W dniu 2 sierpnia roku 2019 przyszło na świat 5 samczyków i 4 suczki w Hodowli Pańskie Stado FCI, wszystkie zdrowe i radosne. Dzielnymi rodzicami zostali: Jaskier z Szerkiego Boru (Młodzieżowy Champion PL oraz Champion PL) i Żołna z Szerokiego Boru (zawsze doskonała :D) - są to psy aktywnie polujące.
Można napisać wiele o rasie, każdy może przeczytać wzorzec rasy, ale ja chcę przedstawić Państwu rodziców.
Żołna - kochająca człowieka, nie spuszcza go z oczu, tuli się i pragnie kontaktu, najchętniej poszła by wszędzie za właścicielem, patrzy czule w oczy i domaga się pieszczot, toleruje małe dzieci. Jednak jest też psem polującym, przyniesienie upolowanego ptaka traktuje jak swój obowiązek oraz przywilej, lubi biegać, szukać po polach i łąkach ale pilnuje swojego człowieka, nigdy go nie zostawia. To pies który sprawdzi się zarówno w pracy jak i w domu, jako kochany pupil.
Jaskier to zrównoważony młodzieniec, cudowny reprezentant rasy, kocha człowieka i pracę dla niego. Cieszy się z pieszczot oraz lubi być w centrum uwagi. Wielokrotnie doskonale sprawdzał się w pracy tropowej oraz w polowaniu na ptactwo a jego eksterier jest wyborny.
SZCZENIĘTA z tego licznego miotu,są silne, zdrowe, zgodne ze wzorcem rasy oraz wykazują wiele pożądanych cech obserwowanych u swoich najbliższych.
Na wszelkie zapytania chętnie odpowiem 501 - pokaż numer telefonu -
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Wilanów
Katarzyna
Na Lento.pl od 01 paź 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń