Polonez 1500 == TRWA ZBIÓRKA W INTERNECIE. DZIĘKUJĘ :-)

Dodane: Wtorek, 12 Styczeń, 2021  22:08
  • Kategoria: Pozostałe

Opis oferty:

Prowadzę Zbiórkę Internetową na stronie:
https://www.zrzutka.pl/g9rfa8

Bardzo miło mi przywitać tutaj Tych Wszystkich, którzy Zainteresowali się Moim Wielkim Marzeniem-Pomysłem i czują że naprawdę w a r t o ! !
Dobro Zawsze Wraca, więc warto pomagać !

:-)

Na razie wsparło już mnie 17 osób i zebrałem już 723 złotych, czyli 24 % z całej potrzebnej mi kwoty 3000 złotych, ale przejdźmy teraz do konkretów.
Otóż zbieram obecnie środki na dokończenie składania kolekcji numerów z Wydawnictwa De Agostini z częściami do Dużego, Sentymentalnego modelu Polonez 1500 w skali 1:8.
Rozpocząłem zbieranie tej kolekcji w Styczniu 2019 roku. Obecnie mam dotychczas zakupione z problemami i wielkim wysiłkiem 50 numerów, ale niestety mój budżet nie pozwala na spokojne wyłożenie następnych kwot na zakup kolejnych gazetek z częściami do auta.
Do tej pory pożyczałem od znajomych pieniądze, kombinowałem, sprzedawałem swoje niepotrzebne przedmioty z domu, pomagałem sąsiadom, by dorobić, by tylko było na opłacenie 34, 99 złotych za gazetkę w kiosku z nowymi częściami.
Teraz przyszedł czas oddawać pożyczki, a trzeba jeszcze mieć na kolejne numery. :-(
Co tydzień muszę wyłożyć dokładnie te 34, 99 złotych na zakup w kiosku kolejnego jednego numeru z kilkoma małymi częściami do modelu, a niestety nie stać już mnie na to. Kwotę tak mniej więcej tych 3 000 złotych nie wziąłem z sufitu, gdyż na tyle tak bliżej dalej wyceniam koszt wszystkich pozostałych numerów (czyli około 83-ech) do końca tej serii. BARDZO SIĘ BOJĘ, ŻE STRACĘ CAŁĄ DOTYCHCZASOWĄ KOLEKCJĘ (I WŁOŻONE W TO PIENIĄDZE), BO NA RESZTĘ BRAKUJE MI PIENIĘDZY, A TE DOTYCHCZASOWE 50-SIĄT BEZ KONTYNUACJI BĘDĄ NIC NIE WARTE, BO NIE ZŁOŻĘ Z NICH ŻADNEGO MODELU AUTA, A CZAS NAGLI, BO CO TYDZIEŃ MUSZE MIEĆ ŻYWĄ GOTÓWKĘ DO OPŁACENIA W OSIEDLOWYM KIOSKU NOWEGO NUMERU Z TEJ KOLEKCJI. :-( Jestem osobą szczerą, pogodną, wierzącą ludziom i wierzącą w ludzi.
Jestem osobą ubogą, z problemami zdrowotnymi z postępującym zwyrodnieniem kręgów chorego, poważnie krzywego kręgosłupa i dużą wadą wzroku (gdyby nie grube okulary byłbym ślepawy) , a jednocześnie ogromnym pasjonatem starych aut z czasów PRL.
To ciężko pogodzić ze sobą, więc BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE, za co będę każdemu niezmiernie wdzięczny! :-) Jestem też wielkim zwolennikiem szczególnie POLSKIEJ motoryzacji !!!!
Jest mi niezmiernie przykro, że im dalej Polska jest od Socjalizmu, tym mniej jest polskich, rozpoznawalnych marek, a już szczególnie w dziedzinie polskich aut.
Takie dawne socjalistyczne narody jak Czesi mają swą Skodę, Rumuni swoją Dacię, Rosjanie swoją Ładę, a my nie mamy nic. Moja próba złożenia tego modelu chcę, by była wspomnieniem lat świetności polskiego przemysłu wytwórczego w dziedzinie motoryzacji.
Przemysł samochodowy jest bardzo innowacyjny, postępowy, o bardzo dużej wartości dodanej i buduje dobrobyt kraju, bo ma tak dużo podzespołów, które wytwarza gospodarka danego kraju, a jest także powodem do dumy narodowej i prestiżu.
Każda złotówka się dla mnie bardzo liczy, bo moja kondycja finansowa jest tak trudna jak kondycja polskiego przemysłu samochodowego.
Sądzę, że pojawi się tu tzw. "SOLIDARNOŚĆ MIĘDZYLUDZKA" i prawdziwa empatia.
Gdyby było inaczej, nie organizowałbym tej akcji zbierania środków.

Pod linkiem: https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/polonez1500/ można znaleźć więcej szczegółów na temat rozpoczętego przeze mnie projektu.

Jestem stale do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu: 508. 253. 370.
Proszę dzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości, niejasności, pytań, czy uwag.
Chętnie wysłucham też te krytyczne, tak bym wiedział co mogę poprawić, zrobić lepiej.
Proszę tez Nie Zapomnieć powiedzieć o mojej akcji swoim znajomym, rodzinie, itp.
Proszę też poprosić Ich, by Udostępnili moją zbiórkę na Facebook'u.
Dziękuję za kontakt!

Bardzo proszę o pomoc, nawet o złotówkę!
Dziękuję Najmocniej Wszystkim Ludziom Dobrego Serca!!!!


Kamil Lewandowski


P.S.: Jeśli Nie Możesz wesprzeć mnie finansowo, to chociaż Proszę UDOSTĘPNIJ PROSZĘ MOJĄ ZBIÓRKĘ SZEROKO NA FACEBOOK'U BĄDŹ NA TWITTER'ZE.
Dziękuję! :-)

Kamil Lewandowski
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Hobbysta Polskich Aut
Na Lento.pl od 28 gru 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków